سلام شرکت ملی بوده، و همه کارکنان این شرکت در مورد پیشرفت و توسعه شرکت کار نمایند!

Author image
Alireza Khaliqyar
یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۶:۴۶
سلام شرکت ملی بوده، و همه کارکنان این شرکت در مورد پیشرفت و توسعه شرکت کار نمایند!

محترم محمد فهیم هاشمی ضمن دیدار از بخش خدمات مشتریان شرکت مخابراتی سلام به کارمندان این شرکت هدایت داد تا به مشکلات مشتریان رسیدگی نموده و وضعیت خدمات این شرکت را بهبود بخشد.

آقای هاشمی افزود که شرکت سلام ملکیت مردم افغانستان بوده و مربوط به هر افغان است که عواید آن به مردم رسیده و در راستای ترقی و پیشرفت افغانستان به مصرف میرسد.

سرپرست وزارت مخابرات تاکید نمود که در شرکت سلام هیچ شخص حق برخورد سلیقوی، قومی، سمتی و زبانی را ندارد و هر فرد باید براساس لیاقت، توانمندی و تخصص خود در شرکت کار نماید.

محترم هاشمی همچنان در باره رضایت مشتریان از خدمات شرکت با چند نفر از مشتریان شرکت مخابراتی سلام صحبت نموده، بعد از شنیدن مشکلات شان در باره بهبود خدمات سلام به آنها اطمینان داد و تاکید نمود که وزارت مخابرات برای سهولت مردم از هیچ اقدامی دریغ نخواهند کرد.

آقای هاشمی افزود که: "همه ما باید تلاش کنیم تا شرکت مخابراتی سلام به یک شرکت نمونه در سطح افغانستان تبدیل شود و این وجیبه ملی همه ما وشما است."

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲ - ۱۴:۳۰
Background image

بررسی سیستم ریل تایم از سوی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور به منظور تأمین شفافیت هر چه بیشتر در روند گردآوری عواید 10 در صد مالیاتی از کارت های مصرفی امروز از سیستم ریل تایم و شرکت سلام دیدار. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۱۴:۰
Background image

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات: سریع سازی خدمات پُستی اولویت کاری ماست

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور در مراسم امضای تفاهمنامه میان ریاست افغان پُست و شرکت یورو پارسل می گوید: «طرح ما برای افغان پُست این است که مصونیت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۴:۲۰
Background image

تلاش ها برای حل چالش های مخابراتی در بلخ به گونه جدی ادامه دارد.

محمد فهیم هاشمی، سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور در دیدار با مسؤولان ارشد شرکت های مخابراتی از آنان خواست که به زودترین فرصت معضل قطع شبکه های مخابراتی در بلخ را حل کنند.. . .

بازگشت به خبر