افزایش ظرفیت شبکه مخابراتی سلام تا حدود ۶.۱ میلیون مشترک

Author image
Alireza Khaliqyar
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۵:۳۴
افزایش ظرفیت شبکه مخابراتی سلام تا حدود ۶.۱ میلیون مشترک

امروز سه شنبه ۱۷ میزان ۱۳۹۷، محترم شهزاد آریوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و رئیس هیئت مدیرۀ شرکت مخابراتی افغان تیلی کام قرار دادی را به هدف افزایش ظرفیت شبکه مخابراتی سلام تا حدود ۶.۱ ملیون مشترک شرکت مخابراتی افغان تیلی با شرکت جهاني ZTE به امضا رسانيد.
محترم آریوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور در این مراسم صحبت می نمود ابراز داشت: با تطبیق مفاد قرارداد که حدود ۸ ماه را احتوا مي كند، ظرفیت شبکه مخابراتی سلام از سه ملیون به شش میلیون مشترک خواهد رسید و ما را قادر به توسعه خدمات مخابراتی به مناطق دوردست کشور، ارائه خدمات با کیفیت مخابراتی و انترنتي، افزایش پیشکشها و تخفیف ها و مدیریت مالی مشترکین این شبکه خواهد ساخت.
در حال حاضر شبکه مخابراتی سلام ظرفیت سه ملیون و یک صد هزار مشترک را داشته و هیئت مدیرۀ این شرکت در تلاش آنست تا خدمات با کیفیت مخابراتی توأم با پوشش متوازن در سطح کشور ارائه نماید.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۵:۶
Background image

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی همه مکاتب کشور را از طریق شبکه فایبر نوری باهم وصل می نماید

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی درعرصه فراهم آوری تسهیلات تعلیمات معاصر با وزارت معارف و اداره تنظیم خدمات مخابراتی افغانستان به گونه مشترک کار می نماید تا مکاتب کشور را به تجهیزات. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۳
Background image

افتتاح سیستم انلاین اخذ پاسپورت

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، سیستم انلاین اخذ پاسپورت را که توسط متخصصین افغان ایجاد گردیده با حضور محترم مسعود اندرابی سرپرست وزارت داخله، منسوبین ریاست پاسپورت. . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۱
Background image

امروز گزارش سالانه دستاورد ها و فعالیت های وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی را به حضور جلالتمآب محمد اشرف غنی رئیس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان تقدیم نمودیم.

جلالتمآب رئیس جمهور ضمن ابراز خرسندی از فعالیت ها و دستاورد های ما، ابراز داشتند که وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی گام های مهم را در راستای افزایش عواید، تسهیل خدمات عامه، ترویج. . .

بازگشت به خبر