نشست مشترک میان رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و هیئت رهبری شرکت صندوق وجهی انکشاف منطقه‌ای قرغزستان

naweed_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۰ - ۱۰:۵۴
وزارت مخابرات

در نخست محترم مولوی نجیب الله حقانی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ضمن استقبال از هیئت متذکره از سرمایه‌گذاری آنان در افغانستان قدردانی نموده و در این زمینه از همکاری همه جانبه وزارت به آنان اطمینان داد.

در این نشست دو طرف در مورد کیفیت انترنت و دسترسی به آن با قیمت مناسب بحث و تبادل نظر کردند.

سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی اظهار داشت که داد و ستد اقتصادی بین کشورها حافظ منافع بین‌المللی بوده و کشورها می‌تواند به نحو سالم از آن بهره‌مند شوند.

به همین ترتیب احمد مسعود لطیف‌رای معین تخنیکی و پالیسی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در مورد ترانزیت انترنت گفت که مؤقعیت جغرافیایی افغانستان می‌تواند ترانزیت انترنتی بهتری ایجاد کرده و راه را برای اتصال منطقه ای هموار سازد.

محترم عظمت منبیکوف رییس صندوق وجهی انکشاف منطقه‌ای قرغزستان نیز اطمینان داد که آنها می‌توانند علاوه بر انترنت در سایر بخش‌ها نیز سرمایه‌گذاری کنند.

عظمت منبیکوف
عظمت منبیکوف رییس صندوق وجهی انکشاف منطقه‌ای قرغزستان(وسط)

در اخیر، به محترم شهزاده حسین عزیزي معاون شرکت مخابراتی افغان تلیکام که در این دیدار حضور داشت وظیفه سپرده شد تا با هیئت متذکره همکاری کامل نموده و برای تسریع امور، تسهیلات لازم را فراهم کند.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۱
Background image

سفیر قزاقستان در کابل در رأس یک هیئت، با سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی دیدار کرد

سرپرست سفارت جمهوری قزاقستان در افغانستان، محترم بختیار سرسینبای، در رأس یک هیئت با محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ملاقات نموده و...

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۱۹ - ۹:۳۴
Background image

از نهم اکتوبر روز جهانی پُست در افغانستان تجلیل بعمل آمد

روز جهانی پُست از سوی شرکت دولتی افغان پُست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی طی مراسمی که در آن معاون اداری مقام عالی ریاست الوزرا و تعدادی از مقامات امارت اسلامی افغانستان اشتراک. . .

بازگشت به خبر