معرفی رییس جدید ریاست مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ولایت کابل

Author image
Alireza Khaliqyar
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۷:۲۲
معرفی رییس جدید ریاست مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ولایت کابل

محترم شهزاد آريوبي امروز ضمن محترم محمد بلال مسکین را منحیث رییس جدید ریاست مخابرات و تکنالوژی ولایت کابل به کارمندان این ریاست معرفی نموده، برای شان خواهان موفقیت های بیشتر در امور شدند.

محترم محمد بلال مسکین ضمن تشکری از رهبری حکومت و وزارت مخابرات تعهد سپرد که کارهای محوله را به وقت و به خوبی انجام داده زمینه ګسترش خدمات برای مردم کابل را مساعد می سازد.

همچنان محترم شهزاد آريوبي بعد از معرفی رییس جدید از تمام ادارات ریاست مخابرات و تکنالوژی ولایت کابل دیدن نموده، به خاطر بهبود خدمات عامه و خصوصا سکتور مخابرات به مسوولین مربوطه هدایت لازم نمودند.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۵:۱
Background image

ملاقات با نماینده بانگ جهانی در افغانستان

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کار خویش با محترم Regendra Singh کارشناس ارشد مقررات و مخابرات بانک جهانی دیدار نموده و در رابطه به وضعیت فعلی پروژه. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۳:۱۰
Background image

سیستم مدیریت توزیع بندویت انترنت (Bandwidth Management System) برای نخستین بار در شرکت مخابراتی افغان تیلی کام نصب و فعال گردید

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز از بخش های تکنالوژی معلوماتی، تجهیزات شبکه و چگونگی کارکرد سیستم مدیریت توزیع بندویت انترنت شرکت مخابراتی افغان تیلی کام نظارت. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۳:۲۲
Background image

۱۵ میلیارد افغانی از بابت ده درصد محصول خدمات مخابراتی به عواید ملی کشور افزوده شده است

کابل، افغانستان: محترم شهزاد آريوبي وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی حسابدهی حکومت به ملت در باره دستاوردها و فعالیت های این وزارت و پلان های آینده معلومات. . .

بازگشت به خبر