معرفی رییس جدید ریاست مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ولایت کابل

Author image
Alireza Khaliqyar
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۷:۲۲
معرفی رییس جدید ریاست مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ولایت کابل

محترم شهزاد آريوبي امروز ضمن محترم محمد بلال مسکین را منحیث رییس جدید ریاست مخابرات و تکنالوژی ولایت کابل به کارمندان این ریاست معرفی نموده، برای شان خواهان موفقیت های بیشتر در امور شدند.

محترم محمد بلال مسکین ضمن تشکری از رهبری حکومت و وزارت مخابرات تعهد سپرد که کارهای محوله را به وقت و به خوبی انجام داده زمینه ګسترش خدمات برای مردم کابل را مساعد می سازد.

همچنان محترم شهزاد آريوبي بعد از معرفی رییس جدید از تمام ادارات ریاست مخابرات و تکنالوژی ولایت کابل دیدن نموده، به خاطر بهبود خدمات عامه و خصوصا سکتور مخابرات به مسوولین مربوطه هدایت لازم نمودند.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲ - ۱۴:۳۰
Background image

بررسی سیستم ریل تایم از سوی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور به منظور تأمین شفافیت هر چه بیشتر در روند گردآوری عواید 10 در صد مالیاتی از کارت های مصرفی امروز از سیستم ریل تایم و شرکت سلام دیدار. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۱۴:۰
Background image

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات: سریع سازی خدمات پُستی اولویت کاری ماست

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور در مراسم امضای تفاهمنامه میان ریاست افغان پُست و شرکت یورو پارسل می گوید: «طرح ما برای افغان پُست این است که مصونیت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۴:۲۰
Background image

تلاش ها برای حل چالش های مخابراتی در بلخ به گونه جدی ادامه دارد.

محمد فهیم هاشمی، سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور در دیدار با مسؤولان ارشد شرکت های مخابراتی از آنان خواست که به زودترین فرصت معضل قطع شبکه های مخابراتی در بلخ را حل کنند.. . .

بازگشت به خبر