معرفی رییس تحول دیجیتالی و مشاور تخنیکی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

naweed_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۳۱ - ۹:۳۹
معرفی رییس تحول دیجیتالی

در جلسه‌ی رسمی تحت ریاست محترم احمد مسعود لطیف‌رای معین پالیسی و تخنیکی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، محترم انجنیر عطامحمد یاری که در رشته الکترونیکشن تحصیل کرده است در بست (اول) بحیث مشاور تخنیکی و محترم عبدالقدیرعزام که در مقطع ماستری در رشته کمپیوتر ساینس تحصیل کرده و در حال حاضر محصل دوکتورا می باشد به حیث رییس تحول دیجیتالی به کارمندان این وزارت معرفی شدند.

معرفی رییس و مشاور وزارت مخابرات

همچنان دو کارشناس تقرر یافته از بابت اعتماد و تقرر شان از محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی اظهار سپاس نموده و وعده سپردند تا در انجام وظایف شان با صداقت تمام، تلاش و کار کنند.
در پایان، معین پالیسی و تخنیکی این وزارت برای ایشان موفقیتهای بیشتر استدعا نموده و از ایشان خواست تا با استفاده از توانمندی‌های حرفوی شان با کمال صداقت، ایمانداری و اخلاص در این سمت جدید در جهت ترقی و رفاه کشور و تحول دیجیتالی کار نمایند.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۱
Background image

سفیر قزاقستان در کابل در رأس یک هیئت، با سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی دیدار کرد

سرپرست سفارت جمهوری قزاقستان در افغانستان، محترم بختیار سرسینبای، در رأس یک هیئت با محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ملاقات نموده و...

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۷/۱۹ - ۹:۳۴
Background image

از نهم اکتوبر روز جهانی پُست در افغانستان تجلیل بعمل آمد

روز جهانی پُست از سوی شرکت دولتی افغان پُست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی طی مراسمی که در آن معاون اداری مقام عالی ریاست الوزرا و تعدادی از مقامات امارت اسلامی افغانستان اشتراک. . .

بازگشت به خبر