معرفی رییس تحول دیجیتالی و مشاور تخنیکی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

naweed_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۳۱ - ۹:۳۹
معرفی رییس تحول دیجیتالی

در جلسه‌ی رسمی تحت ریاست محترم احمد مسعود لطیف‌رای معین پالیسی و تخنیکی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، محترم انجنیر عطامحمد یاری که در رشته الکترونیکشن تحصیل کرده است در بست (اول) بحیث مشاور تخنیکی و محترم عبدالقدیرعزام که در مقطع ماستری در رشته کمپیوتر ساینس تحصیل کرده و در حال حاضر محصل دوکتورا می باشد به حیث رییس تحول دیجیتالی به کارمندان این وزارت معرفی شدند.

معرفی رییس و مشاور وزارت مخابرات

همچنان دو کارشناس تقرر یافته از بابت اعتماد و تقرر شان از محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی اظهار سپاس نموده و وعده سپردند تا در انجام وظایف شان با صداقت تمام، تلاش و کار کنند.
در پایان، معین پالیسی و تخنیکی این وزارت برای ایشان موفقیتهای بیشتر استدعا نموده و از ایشان خواست تا با استفاده از توانمندی‌های حرفوی شان با کمال صداقت، ایمانداری و اخلاص در این سمت جدید در جهت ترقی و رفاه کشور و تحول دیجیتالی کار نمایند.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۳۱ - ۹:۳۹
Background image

معرفی رییس تحول دیجیتالی و مشاور تخنیکی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

در جلسه‌ی رسمی تحت ریاست محترم احمد مسعود لطیف‌رای معین پالیسی و تخنیکی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، محترم انجنیر عطامحمد یاری که در رشته الکترونیکشن تحصیل کرده است در بست (اول). . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۶ - ۹:۱۹
Background image

نشست مشترک وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و شرکت‌های مخابراتی به هدف کاهش قیمت‌ها

الحاج مولوی نجیب الله حقانی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، پوهنیار احمد مسعود لطیف رای معین تخنیکی و مسلکی وزارت، مفتی نجم الدین ملاخیل معاون اداره...

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۲ - ۱۱:۲۲
Background image

بازگشت به خبر