محمد فهیم هاشمی: انترنت ارزان و با کیفیت حق شهروندان است!

Author image
enayat_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۱۶:۳۰
دیدار

محمدفهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز، دوشنبه، 7 دلو، با رییس و برخی از اعضای رهبری شرکت مخابراتی افغان بیسیم دیدار کرد.
در این دیدار، آقای هاشمی با احسان الله بیات درباره وصل شرکت افغان بیسیم با حلقه (رنگ) فایبر و نیز عرضه خدمات انترنتی با کیفیت از سوی شرکت افغان بیسیم، صحبت کرد.
آقای هاشمی تاکید کرد:"انترنت باکیفیت و ارزان حق هر شهروند است و هدف اصلی ما ایجاد زمینه رشد سکتور خصوصی مخابراتی در راستای ارایه خدمات با کیفیت و ارزان می باشد."و در این راستا شرکت های افغان بیسیم و افغان تلی کام تلاش کنند.
احسان الله بیات رییس شرکت مخابراتی افغان بیسیم نیز در این دیدار از همکاری همیشگی این شرکت برای معیاری شدن خدمات مخابراتی خبر داد و وعده داد که در راستای کاهش قیمت انترنت و با کیفیت شدن خدمات انترنتی تلاش می کند.

دیدار

 

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۱:۴۹
Background image

وعده همکاری سفارت چین با وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی!


آقای وانگ یو (Wang Yu) سفیر کشور چین با محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی  روی موضوعات دهلیز واخان، بندویت، فایبر نوری، تجارت الکترونیکی (e-Trade)،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲
Background image

کاهش 30 درصدی قیمت انترنت شبکه های سلام و افغان تلیکام!


امروز سه شنبه 29 دلو، محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت " مخابرات و تکنالوژی معلوماتی" رسماً قیمت های عمده و پرچون انترنت شبکه های " سلام و افغان تلیکام " را اعلام کرد.
آقای. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۵
Background image

هیئت بررسی کمیسیون دسترسی به اطلاعات از وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی بازدید کرد

به تاریخ ۲۳ / ۱۱ / ۱۳۹۸ هیئت کمیسیون دسترسی به اطلاعات جهت نظارت از روند تحقق قانون دسترسی به اطلاعات وشفافیت در گزارش دهی از مرجع اطلاع رسانی وزارت مخابرات و نکنالوژی معلوماتی دیدن. . .

بازگشت به خبر