دیدار با تیم دختران رباتیک افغان

Author image
Alireza Khaliqyar
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵
دیدار با تیم دختران رباتیک افغان

محترم شهزاد آریوبی امروز در دفتر کاری خویش، با تیم دختران رباتیک افغان دیدار نموده، دستاورد ها و خلاقیت های ایشان را مورد تقدیر و تمجید قرار داد.

در نخست، تیم دختران رباتیک از دستاورد ها، خلاقیت ها، اشتراک در رقابت ها و برنامه های آینده خویش معلومات مفصل ارائه داشته و پیشنهادات خویش را در خصوص همکاری در بخش تکنالوژی معلوماتی ارائه داشتند.

محترم شهزاد آریوبی سپس برای آنها اطمینان دادند که وزارت مخابرات همواره از اشخاص مخترع و خلاق حمایت و پشتیبانی می نمایند.
محترم آریوبی افزود این جای خرسندی است که نسل جوان علاقه به تکنالوژی معلوماتی دارند، در سهم خویش در خصوص پیشنهادات شما در بخش تکنالوژی معلوماتی و رشد ظرفیت های شما توجه لازم خواهیم نمود.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۵:۶
Background image

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی همه مکاتب کشور را از طریق شبکه فایبر نوری باهم وصل می نماید

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی درعرصه فراهم آوری تسهیلات تعلیمات معاصر با وزارت معارف و اداره تنظیم خدمات مخابراتی افغانستان به گونه مشترک کار می نماید تا مکاتب کشور را به تجهیزات. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۳
Background image

افتتاح سیستم انلاین اخذ پاسپورت

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، سیستم انلاین اخذ پاسپورت را که توسط متخصصین افغان ایجاد گردیده با حضور محترم مسعود اندرابی سرپرست وزارت داخله، منسوبین ریاست پاسپورت. . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۱
Background image

امروز گزارش سالانه دستاورد ها و فعالیت های وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی را به حضور جلالتمآب محمد اشرف غنی رئیس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان تقدیم نمودیم.

جلالتمآب رئیس جمهور ضمن ابراز خرسندی از فعالیت ها و دستاورد های ما، ابراز داشتند که وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی گام های مهم را در راستای افزایش عواید، تسهیل خدمات عامه، ترویج. . .

بازگشت به خبر