دیدار با تیم دختران رباتیک افغان

Author image
Alireza Khaliqyar
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵
دیدار با تیم دختران رباتیک افغان

محترم شهزاد آریوبی امروز در دفتر کاری خویش، با تیم دختران رباتیک افغان دیدار نموده، دستاورد ها و خلاقیت های ایشان را مورد تقدیر و تمجید قرار داد.

در نخست، تیم دختران رباتیک از دستاورد ها، خلاقیت ها، اشتراک در رقابت ها و برنامه های آینده خویش معلومات مفصل ارائه داشته و پیشنهادات خویش را در خصوص همکاری در بخش تکنالوژی معلوماتی ارائه داشتند.

محترم شهزاد آریوبی سپس برای آنها اطمینان دادند که وزارت مخابرات همواره از اشخاص مخترع و خلاق حمایت و پشتیبانی می نمایند.
محترم آریوبی افزود این جای خرسندی است که نسل جوان علاقه به تکنالوژی معلوماتی دارند، در سهم خویش در خصوص پیشنهادات شما در بخش تکنالوژی معلوماتی و رشد ظرفیت های شما توجه لازم خواهیم نمود.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۱:۴۶
Background image

روند توزیع جواز رانندگی هوشمند آغاز شد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز شنبه، 9 سنبله روند آزمایشی توزیع جواز سیر و رانندگی الکترونیکی را افتتاح کرد.
در مراسم افتتاحیه این روند، علاوه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۱۵:۴۱
Background image

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت افغان بیسیم دیدار کرد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز، چهارشنبه، 6 سنبله، با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت مخابراتی افغان بیسیم دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، آقای. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۹:۴۶
Background image

سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی: هرات ظرفیت بالایی برای تبدیل شدن به یک شهردیجیتلی را دارد

محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز سه شنبه، 5 سنبله در مراسم بزرگداشت از پیشرفت های فناوری در هرات گفت که ظرفیت هرات در راستای رشد تکنالوژی مثال زدنی است و. . .

بازگشت به خبر