دیدار با تیم دختران رباتیک افغان

Author image
Alireza Khaliqyar
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵
دیدار با تیم دختران رباتیک افغان

محترم شهزاد آریوبی امروز در دفتر کاری خویش، با تیم دختران رباتیک افغان دیدار نموده، دستاورد ها و خلاقیت های ایشان را مورد تقدیر و تمجید قرار داد.

در نخست، تیم دختران رباتیک از دستاورد ها، خلاقیت ها، اشتراک در رقابت ها و برنامه های آینده خویش معلومات مفصل ارائه داشته و پیشنهادات خویش را در خصوص همکاری در بخش تکنالوژی معلوماتی ارائه داشتند.

محترم شهزاد آریوبی سپس برای آنها اطمینان دادند که وزارت مخابرات همواره از اشخاص مخترع و خلاق حمایت و پشتیبانی می نمایند.
محترم آریوبی افزود این جای خرسندی است که نسل جوان علاقه به تکنالوژی معلوماتی دارند، در سهم خویش در خصوص پیشنهادات شما در بخش تکنالوژی معلوماتی و رشد ظرفیت های شما توجه لازم خواهیم نمود.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۴:۳۳
Background image

رهبری وزارت برای حسابدهی به مردم مصمم است

محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در جلسه کمیته مشترک نظارت از جمع آوری 10 در صد محصول خدمات مخابراتی که متشکل از رهبری وزارت مخابرات، وزارت مالیه و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۶:۱۳
Background image

جلسه مشترک برای الکترونیک سازی خدمات شاروالی کابل

محترم محمدفهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم احمد ذکی سرفراز شاروال کابل دیدار نموده و روی الکترونیک سازی خدمات شاروالی کابل صحبت نمودند.

در این نشست آقای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۵:۲
Background image

کوشش می کنیم نوآوری را به میان آورده و بیروکراسی را کاهش دهیم

محمد فهیم هاشمی سرپرست وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در نشستی با مسوولین رسانه ها وعده سپرد تا در بخش مخابرات تغییرات قابل مشاهده را بوجود بیاورد
محترم هاشمی، فعالیت ها، اهداف و. . .

بازگشت به خبر