برگزاری چهارمین نشست «سام» در کابل

naweed_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۷:۵۴
MCIT

محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر تکنالوژی معلوماتی، مخابرات و ساینس در چهارمین نشست هیأت عالی رتبه یا «سام» که در ارگ ریاست جمهوری برگزار شده بود، امروز(سه شنبه، ۷ اسد، دومین روز این نشست) به صورت آنلاین اشتراک کرد.

MCIT

این نشست با سخنرانی جلالتمآب محمد اشرف غنی رئیس جمهور آغاز شد و محور این نشست بحث در مورد تأثیرات کرونا بر اقتصاد کشور، صلح و انکشاف افغانستان و همچنان بررسی تعهدات متقابل دولت افغانستان و کشورهای کمک‌کننده است.

در این نشست همچنین روی پیشرفت کاری تعهدات متقابل پس از کنفرانس جینوا نیز بحث شد. دولت افغانستان ۸۰ درصد تعهدات خود در قبال کنفرانس جینوا را عملی کرده و تا پایان سال جاری ۲۰ درصد تعهدات باقی‌مانده نیز عملی خواهد شد.

رهبری این نشست را افغانستان، فنلاند و نماینده‌ی خاص دبیرکل سازمان ملل متحد بر عهده دارند.

در این نشست اعضای کابینه، نمایندگان شورای امنیت، بانک جهانی، بانک انکشاف آسیایی، سازمان توسعه ملل متحد و همچنین نمایندگانی از سکتور خصوصی شرکت داشتند.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۱۶:۱۱
Background image

دیدار والی و وکلای دایکندی با محمد فهیم هاشمی در مورد چگونگی خدمات مخابراتی در آن ولایت

احمد ضیا همدرد والی، جمعی از وکلا، سناتور، اعضای شورای ولایتی، رئیسان مخابرات و فواید عامه ولایت دایکندی...

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۱۶:۹
Background image

پیام تبریکی محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر تکنالوژی معلوماتی، مخابرات و ساینس به مناسبت عید سعید قربان

محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر تکنالوژی معلوماتی، مخابرات و ساینس فرا رسیدن عید سعید اضحی عید ایثار و فداکاری، اخلاص و بندگی را به رهبری دولت، اعضای محترم...

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۷:۵۴
Background image

برگزاری چهارمین نشست «سام» در کابل

محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر تکنالوژی معلوماتی، مخابرات و ساینس در چهارمین نشست هیأت عالی رتبه یا «سام» که در ارگ...

بازگشت به خبر