افتتاح سیستم انلاین اخذ پاسپورت

Author image
Alireza Khaliqyar
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۳
افتتاح سیستم انلاین اخذ پاسپورت

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، سیستم انلاین اخذ پاسپورت را که توسط متخصصین افغان ایجاد گردیده با حضور محترم مسعود اندرابی سرپرست وزارت داخله، منسوبین ریاست پاسپورت، اداره آسان خدمت وهیئت رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی افتتاح نمودیم.

محترم شهزاد آريوبی در مراسم افتتاحیه افزود که در ایجاد سیستم انلاین پاسپورت نظریات متخصصین ادار امور، متخصصین وزارت داخله و تجارب بین المللی به کار گرفته شده بود و با تطبیق آن سهولت بیشتر در دریافت پاسپورت برای هموطنان فراهم می گردد.

محترم آریوبی افزود که تطبیق موفقانه این سیستم از یک جانب سهولتهای فراوانی را برای هموطنان عزیز فراهم نموده و از جانب دیگر ایجاد این سیستم توسط متخصصین افغان اعتماد به نفس کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی را بیشتر می نماید.

فعلا سیستم پاسپورت با سیستم تذکره الکترونیکی، میادین هوایی و بنادر کشور وصل بوده، کار بالای اتصال ۳۴ ولایت جریان دارد که روزانه ظرفیت صدور ۱۰۰۰۰ (ده هزار) پاسپورت دارد و همزمان بیشتر از ۶۰۰۰(شش هزار) کارمند در یک وقت میتواند از این سیستم استفاده نمایند.

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی متعهد به عصری سازی و دیجیتل سازی تمام خدمات عامه بوده، زمینه را برای از بین بردن فساد و ضیاع وقت می سازد.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۳
Background image

افتتاح سیستم انلاین اخذ پاسپورت

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، سیستم انلاین اخذ پاسپورت را که توسط متخصصین افغان ایجاد گردیده با حضور محترم مسعود اندرابی سرپرست وزارت داخله، منسوبین ریاست پاسپورت. . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۱
Background image

امروز گزارش سالانه دستاورد ها و فعالیت های وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی را به حضور جلالتمآب محمد اشرف غنی رئیس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان تقدیم نمودیم.

جلالتمآب رئیس جمهور ضمن ابراز خرسندی از فعالیت ها و دستاورد های ما، ابراز داشتند که وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی گام های مهم را در راستای افزایش عواید، تسهیل خدمات عامه، ترویج. . .

یکشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۳:۱
Background image

امضای تفاهمنامه همکاری میان افغان پُست و نوی کابل بانک

امروز تفاهمنامه همکاری بین مسوولین افغان پُست و نوی کابل بانک به امضا رسی که طبق این تفاهمنامه نوی کابل بانک بعد از این به تمام ولایات کشور پارسلات، مراسلات و خصوصا چک بوک های بانکی نوی. . .

بازگشت به خبر