افتتاح سیستم انلاین اخذ پاسپورت

Author image
Alireza Khaliqyar
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۳
افتتاح سیستم انلاین اخذ پاسپورت

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، سیستم انلاین اخذ پاسپورت را که توسط متخصصین افغان ایجاد گردیده با حضور محترم مسعود اندرابی سرپرست وزارت داخله، منسوبین ریاست پاسپورت، اداره آسان خدمت وهیئت رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی افتتاح نمودیم.

محترم شهزاد آريوبی در مراسم افتتاحیه افزود که در ایجاد سیستم انلاین پاسپورت نظریات متخصصین ادار امور، متخصصین وزارت داخله و تجارب بین المللی به کار گرفته شده بود و با تطبیق آن سهولت بیشتر در دریافت پاسپورت برای هموطنان فراهم می گردد.

محترم آریوبی افزود که تطبیق موفقانه این سیستم از یک جانب سهولتهای فراوانی را برای هموطنان عزیز فراهم نموده و از جانب دیگر ایجاد این سیستم توسط متخصصین افغان اعتماد به نفس کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی را بیشتر می نماید.

فعلا سیستم پاسپورت با سیستم تذکره الکترونیکی، میادین هوایی و بنادر کشور وصل بوده، کار بالای اتصال ۳۴ ولایت جریان دارد که روزانه ظرفیت صدور ۱۰۰۰۰ (ده هزار) پاسپورت دارد و همزمان بیشتر از ۶۰۰۰(شش هزار) کارمند در یک وقت میتواند از این سیستم استفاده نمایند.

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی متعهد به عصری سازی و دیجیتل سازی تمام خدمات عامه بوده، زمینه را برای از بین بردن فساد و ضیاع وقت می سازد.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۴:۲۴
Background image

وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم مولوی عبدالحکیم منیب سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف دیدار نمودند.

امروز محترم شهزاد آریوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم مولوی عبدالحکیم منیب سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف دیدار نموده و در مورد الکترونیکی سازی امور وزارت، مسایل اداری،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۵:۳۸
Background image

محترم شهزاد آریوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم لیو جین سونگ سفیر و نماینده فوق العاده کشور چین مقیم کابل ملاقات نمود

محترم شهزاد آریوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کاری خویش با محترم لیو جین سونگ سفیر و نماینده فوق العاده کشور دوست چین مقیم کابل ملاقات نمود که جانب مقابل ضمن عرض. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۵:۲۴
Background image

محترم شهزاد آريوبی امروز با مسئولان ارشد ام تی ان- افغانستان ملاقات نمودند.

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کاری خویش با مسئولان ارشد ام تی ان- افغانستان ملاقات نموده و در مورد گسترش خدمات مخابراتی، توجه جدی به کیفیت خدمات و. . .

بازگشت به خبر