وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی از روز جهانی زن بزرگداشت نمود!

Author image
enayat_admin
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰
m


ملالی یوسفزی رییس جندر این وزارت در محفل که به مناسبت هشت مارچ در این وزارت برگزار شده بود ضمن تبریکی هشت مارچ تاکید بالای برابری های مرد و زن گفت: هشت مارچ در اصل روز همبستگی زنان میباشد. و ازین روز در سراسر جهان تجلیل به عمل میاید.

m


در این مراسم محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ضمن قدردانی از کارکرد بی پیشینه خانم ها در سطح کشور گفت: حضور زنان در سطوح بلند این وزارت نه تنها سمبولیک نمی باشد بلکه آنها به شایستگی و موقف خود دست یافته اند.
به گفته او: زنان در تامین عدالت اجتماعی دست بالا داشته به همین منظور برای اولین بار در وزارت مخابرات به بست های کلیدی ایفای وظیفه مینمایند.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰
Background image

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی از روز جهانی زن بزرگداشت نمود!


ملالی یوسفزی رییس جندر این وزارت در محفل که به مناسبت هشت مارچ در این وزارت برگزار شده بود ضمن تبریکی هشت مارچ تاکید بالای برابری های مرد و زن گفت: هشت مارچ در اصل روز همبستگی زنان. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۵:۲۷
Background image

وزارت مخابرات وتکنالوژی معلوماتی ۴۳ درصد بیشتر از هدف تعیین شده عاید جمع آوری نموده است:

 

 ترتیب نقشه راه مسیر تکامل سکتور مخابرات، تعریف دیدگاه واضح برای سکتور، ترتیب طرح لایحه وظایف ومسوولیت های وزارت، ترتیب ۱۲ پالیسی ۱۲رهنمود  و۱۱ استندرد و ایجاد هماهنگی میان ادارات. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۱:۴۹
Background image

وعده همکاری سفارت چین با وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی!


آقای وانگ یو (Wang Yu) سفیر کشور چین با محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی  روی موضوعات دهلیز واخان، بندویت، فایبر نوری، تجارت الکترونیکی (e-Trade)،. . .

بازگشت به خبر