وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی از روز جهانی زن بزرگداشت نمود!

Author image
enayat_admin
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰
m


ملالی یوسفزی رییس جندر این وزارت در محفل که به مناسبت هشت مارچ در این وزارت برگزار شده بود ضمن تبریکی هشت مارچ تاکید بالای برابری های مرد و زن گفت: هشت مارچ در اصل روز همبستگی زنان میباشد. و ازین روز در سراسر جهان تجلیل به عمل میاید.

m


در این مراسم محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ضمن قدردانی از کارکرد بی پیشینه خانم ها در سطح کشور گفت: حضور زنان در سطوح بلند این وزارت نه تنها سمبولیک نمی باشد بلکه آنها به شایستگی و موقف خود دست یافته اند.
به گفته او: زنان در تامین عدالت اجتماعی دست بالا داشته به همین منظور برای اولین بار در وزارت مخابرات به بست های کلیدی ایفای وظیفه مینمایند.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۴ - ۱۱:۵
Background image

نشست هیات رهبری افغان تلیکام برگزار شد

این نشست به هدف تعقیب و پیگیری نتایج نشست‌های قبلی، بعد از ظهر دیروز (دو شنبه، ۲۳ سرطان) به ریاست محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و روسای بخش. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۳ - ۱۲:۲۰
Background image

کار در بخش"امنیت سایبری" با جدیت ادامه دارد

دنیای دیجیتلی با سهولت‌هایی که در زمینه کسب ‌و کار فراهم می‌کند، گه‌گاهی هم از سوی کاربران مهاجم، مورد حملات سایبری قرار می‌گیرد. بنابراین ابزارها و راهکارهای لازم در این مورد نیاز است. . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۱۴:۴
Background image

دیدار والی بامیان با وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

محمد فهیم هاشمی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی قبل از ظهر امروز(شنبه، ۲۱ سرطان) با سید انور رحمتی والی بامیان، در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.

بازگشت به خبر