نشست هیات مدیره افغان تلیکام در مورد توسعه خدمات 4G

Author image
enayat_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۳ - ۱۶:۱
m


این نشست با حضور اعضای بورد و روسای بخش‌های مختلف شرکت تحت ریاست محترم محمد هاشمی سرپرست و نامزد وزیر تکنالوژی معلوماتی، مخابرات و ساینس برگزار شد.
 در این نشست کارکردهای سه ماه اخیر این شرکت که با وجود مشکلات ناشی از ویروس کرونا مصروف عرضه خدمات بوده را بحث و بررسی و روی پلان‌های آینده و حل چالش‌ها برای بهبود خدمات به لحاظ کمی و کیفی، بحث‌های تفصیلی کردند.
 رئیسان مالی، عملیاتی سیمدار، عملیاتی بی‌سیم، تجارتی، مالی و تکنالوژی معلوماتی با ارائه پریزنتیشن در مورد فعالیت‌های انجام شده و آینده یادآور شدند که چندین پروژه از جمله ارتقا یا اپگرید زیر بناهای آی‌تی و مخابراتی، FTTH،  Transit Hub  و توسعه شبکه 4G را از پروژه‌هایی یاد کردند که کار بالای آن جریان دارد.    
اعضای بورد با اشاره به تخریب و یا حریق شدن ۱۶۰ سایت این شرکت در ولایات مختلف طی یک سال اخیر، برای اعمار و فعالیت دوباره آنها تاکید کردند.

m

 

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۱۴:۴
Background image

دیدار والی بامیان با وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

محمد فهیم هاشمی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی قبل از ظهر امروز(شنبه، ۲۱ سرطان) با سید انور رحمتی والی بامیان، در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۸:۱۲
Background image

نشست هیات رهبری شرکت مخابراتی افغان تلیکام برگزارشد

این نشست بعد از ظهر روز (سه شنبه، 17 سرطان) به ریاست محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر تکنالوژی معلوماتی، مخابرات و ساینس و مسؤلان شرکت افغان تلیکام برگزار شد. در این نشست ابتدا. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۶:۱
Background image

جلسه بودجه تحت ریاست محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت تکنالوژی معلوماتی، مخابرات و ساینس برگزار گردید

 جلسه هیات رهبری وزارت تکنالوژی معلوماتی مخابرات و ساینس قبل از ظهر امروز ( یکشنبه، 15 ماه سرطان ) به ریاست محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت و نامزد وزیر و رؤسای بخش های مختلف وزارت. . .

بازگشت به خبر