ملاقات با والی و رؤسای واحد های اداری ولایت هلمند

Author image
Alireza Khaliqyar
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۳:۲۹
ملاقات با والی و رؤسای واحد های اداری ولایت هلمند

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کاری خویش با محترم جنرال محمد یاسین خان والی و شماری از رؤسای واحد های اداری ولایت ولایت هلمند ملاقات نموده و در مورد انکشاف و توسعه خدمات مخابراتی و پُستی در آن ولایت بحث و تبادل نظر نمودند.

والي هلمند و هیئت همراهش از خدمات مخابراتی به خصوص خدمات شبکه سلام در ولایت شان اظهار رضایت نموده، افزودند که خواهان توسعه و افزایش کیفیت خدمات مخابراتی و انترنتی در آن ولایت هستند.

محترم آريوبی ضمن ابراز تعهد جهت رسیدگی به خواسته های مسوولین ولایت هلمند، علاوه نمودند که وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در صدد توسعه و افزایش کیفیت خدمات مخابراتی، انترنتی و ترویج خدمات تکنالوژی معلوماتی و حکومتداری الکترونیکی بطور متوازن در کشور می باشد و مسوولین مربوطه در پهلوی اتصال مکاتب از طریق فایبر نوری، برای انکشاف شبکه فایبر، تادیه معاشات از طریق مبایل و توسعه خدمات 3G به ولایت هلمند در سال آینده، کارها را آغاز نموده است.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۶ - ۱۴:۱۱
Background image

موانع سمنتی اطراف وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی برداشته شد

محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز، یکشنبه 26 عقرب، هدایت داده است تا دیوارهای سمنتی از اطراف ساختمان این وزارت برداشته شود.
آقای هاشمی در برنامه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۱۳:۴
Background image

تأکید سرپرست و نامزد وزیر مخابرات بر پیوستن شرکت MTN به سیستم ریل‌تایم

محترم محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور، امروز چهارشنبه، در دیدار با رییس اجرایی شرکت مخابراتی «ام تی ان» از این شبکه خواسته است تا به خاطر تأمین. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۷ - ۹:۳۹
Background image

جلسه هماهنگی برای آغاز توزیع جوازسیر و جوازرانندگی هوشمند برگزار شد

جلسه مشترک برای بررسی روند کار توزیع جوازسیر و جواز رانندگی دیجیتلی، امروز، دوشنبه، 6 عقرب 1398 با حضور محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، یما یاری وزیر. . .

بازگشت به خبر