ملاقات با والی و رؤسای واحد های اداری ولایت هلمند

Author image
Alireza Khaliqyar
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۳:۲۹
ملاقات با والی و رؤسای واحد های اداری ولایت هلمند

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کاری خویش با محترم جنرال محمد یاسین خان والی و شماری از رؤسای واحد های اداری ولایت ولایت هلمند ملاقات نموده و در مورد انکشاف و توسعه خدمات مخابراتی و پُستی در آن ولایت بحث و تبادل نظر نمودند.

والي هلمند و هیئت همراهش از خدمات مخابراتی به خصوص خدمات شبکه سلام در ولایت شان اظهار رضایت نموده، افزودند که خواهان توسعه و افزایش کیفیت خدمات مخابراتی و انترنتی در آن ولایت هستند.

محترم آريوبی ضمن ابراز تعهد جهت رسیدگی به خواسته های مسوولین ولایت هلمند، علاوه نمودند که وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در صدد توسعه و افزایش کیفیت خدمات مخابراتی، انترنتی و ترویج خدمات تکنالوژی معلوماتی و حکومتداری الکترونیکی بطور متوازن در کشور می باشد و مسوولین مربوطه در پهلوی اتصال مکاتب از طریق فایبر نوری، برای انکشاف شبکه فایبر، تادیه معاشات از طریق مبایل و توسعه خدمات 3G به ولایت هلمند در سال آینده، کارها را آغاز نموده است.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲ - ۱۴:۳۰
Background image

بررسی سیستم ریل تایم از سوی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور به منظور تأمین شفافیت هر چه بیشتر در روند گردآوری عواید 10 در صد مالیاتی از کارت های مصرفی امروز از سیستم ریل تایم و شرکت سلام دیدار. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۱۴:۰
Background image

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات: سریع سازی خدمات پُستی اولویت کاری ماست

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور در مراسم امضای تفاهمنامه میان ریاست افغان پُست و شرکت یورو پارسل می گوید: «طرح ما برای افغان پُست این است که مصونیت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۴:۲۰
Background image

تلاش ها برای حل چالش های مخابراتی در بلخ به گونه جدی ادامه دارد.

محمد فهیم هاشمی، سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور در دیدار با مسؤولان ارشد شرکت های مخابراتی از آنان خواست که به زودترین فرصت معضل قطع شبکه های مخابراتی در بلخ را حل کنند.. . .

بازگشت به خبر