دیدار با والی ارزگان و استماع مشکلات مردم این ولایت

Author image
Alireza Khaliqyar
دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۶:۱۷
Acting minister of Communications and Information Technology meets with Governor of Urozgan Province

محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کار شان با محترم محمد شفیق اسدالله سعید والی ارزگان دیدار نموده و مشکلات مردم این ولایت از ناحیه خدمات مخابراتی، کیفیت انترنت و توسعه شبکه فایبر نوری استماع نمودند.

والی ارزگان ضمن ارایه مشکلات شان در باره اتصال این ولایت به شبکه فایبر نوری، توزیع و نصب مبایل های دیجیتال در این ولایت و همچنان ارایه خدمات 3G شرکت های مخابراتی خواهان همکاری شدند.

محترم محمد فهیم هاشمی متعاقبا با مسوولین مربوطه هدایات لازم نمودند تا در بخش حل مشکلات مردم ولایت ارزگان هر چه عاجل اقدام نموده و ظرفیت فعلی شبکه مخابراتی سلام را بعد از مطالعه و ارزیابی افزایش دهد.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۶ - ۱۴:۱۱
Background image

موانع سمنتی اطراف وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی برداشته شد

محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز، یکشنبه 26 عقرب، هدایت داده است تا دیوارهای سمنتی از اطراف ساختمان این وزارت برداشته شود.
آقای هاشمی در برنامه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۱۳:۴
Background image

تأکید سرپرست و نامزد وزیر مخابرات بر پیوستن شرکت MTN به سیستم ریل‌تایم

محترم محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور، امروز چهارشنبه، در دیدار با رییس اجرایی شرکت مخابراتی «ام تی ان» از این شبکه خواسته است تا به خاطر تأمین. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۷ - ۹:۳۹
Background image

جلسه هماهنگی برای آغاز توزیع جوازسیر و جوازرانندگی هوشمند برگزار شد

جلسه مشترک برای بررسی روند کار توزیع جوازسیر و جواز رانندگی دیجیتلی، امروز، دوشنبه، 6 عقرب 1398 با حضور محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، یما یاری وزیر. . .

بازگشت به خبر