امضای قراردادی به ارزش ۳۶۵ میلیون افغانی میان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و شرکت‌های مخابراتی به هدف رساندن خدمات مخابراتی به مناطق دورافتاده

naweed_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۵ - ۱۱:۱۲
وزارت مخابرات

طی نشستی با حضور جلالتمآب محترم ملا عبدالغنی برادر، معاون اقتصادی مقام عالی ریاست الوزرا و محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی،  قرارداد ارائه خدمات مخابراتی با شرکت‌های خصوصی مخابراتی به ارزش ۳۶۵ میلیون افغانی برای مناطقی که به خدمات مخابراتی دسترسی ندارند امضا شد.

امضا قرارداد وزارت مخابرات با شبکه های بیسیم
در جریان امضای این قراردادها، جلالتمآب ملا عبدالغنی برادر اخوند معاون اقتصادی مقام عالی ریاست الوزرا گفت که امارت اسلامی افغانستان خدمت به ملت را وظیفه خود دانسته و با تمام توان تلاش می‌ورزد در کنار سایر ابعاد زندگی، خدمات مخابراتی بهتر و باکیفیت را به هموطنان عزیز ارایه دهد.

عقد قرارداد وزارت مخابرات با شبکه های بیسیم
جلالتمآب عبدالغنی برادر افزود که امارت اسلامی افغانستان تسهیلات خوبتر برای سرمایه‌گذاری در افغانستان را آماده کرده است  و از تلاش همه جانبه تاجرین و سرمایه‌گذاران ملی که برای رشد اقتصادی کشور سرمایه‌گذاری می کنند، قدردانی می‌کند.
بر اساس این قراردادها، شرکت‌های مخابراتی افغان بی‌سیم و MTN  از طریق ایجاد ۳۳  سایت جدید مخابراتی در مناطق دوردست ولایات قندهار، نورستان، بدخشان، ارزگان، زابل، کنر، ننگرهار و کابل که مردم آن به خدمات مخابراتی دسترسی دارند، خدمات مخابراتی ارائه خواهند کرد.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۲ - ۱۶:۵
Background image

برگزاری جلسه هیئت رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

جلسه هیئت رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به ریاست محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی سرپرست این وزارت...

چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۹ - ۱۶:۱۰
Background image

ارزیابی فیلترشدن ویب سایت‌های غیر اخلاقی مربوط به شرکت‌های مخابراتی در ولایت کابل

مسدود شدن اپلیکیشن‌های انترنتی غیر اخلاقی و سایت‌های انترنتی غیر اخلاقی شرکت‌های مخابراتی...

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۶:۲۵
Background image

نظارت و بررسی سایت‌های انترنتی شرکت‌های مخابراتی ولایت کابل

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و اداره اترا به منظور تطبیق حکم مقام عالی ریاست الوزرا مبنی بر مسدود شدن سایت‌ها و اپلیکیشن‌های...

بازگشت به خبر