دیدار وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با سرمایه‌گذاران ایرانی

naweed_admin
دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۴ - ۱۵:۳۳
انجنیران ایرانی

محترم الحاج مولوی نجیب الله حیات حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به هدف جلب سرمایه‌گذاری در بخش خدمات مخابراتی و تکنالوژی معلوماتی با تجار ایرانی دیدار کرد.

در این دیدار محترم الحاج مولوی نجیب الله حیات حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به سرمایه گذاران اطمینان داد که اکنون زمینه مناسب و تسهیلات لازم برای سرمایه‌گذاری در زمینه رشد و توسعه تکنالوژی در افغانستان فراهم شده است.

محترم وزیر مخابرات افزود: وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در زمینه ایجاد تسهیلات به سرمایه‌گذاران طبق قوانین همکاری لازم می‌کند.

انجنیران ایرانی

در این دیدار،  تجار ایرانی خواستار دریافت جواز فعالیت خدمات مخابراتی اداره‌ای تنظیم خدمات مخابراتی (اترا) وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی شدند تا بتوانند از طریق قرارداد با شرکت‌های مخابراتی با افغان‌های مقیم ایران خدمات با هزینه کمتر ارائه کنند.

وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به ایشان اطمینان داد که پس از تفاهم با شرکت‌های مخابراتی آماده هرگونه کمک قانونی  می‌باشد.

 

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۰ - ۱۰:۳۵
Background image

دیدار وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با اعضای شورا علماء، متنفذین و بزرگان قومی ولایت کنر

محترم الحاج مولوی نجیب الله حیات حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم شیخ صاحب عبدالقهار رئیس شورای علماء ولایت کنر، اعضای این شورا...

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۶ - ۱۷:۳۹
Background image

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی برای ۳ شرکت خدمات پُستی جواز فعالیت صادر کرد

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی پس از تحلیل بازار پُستی کشور برای سه شرکت خدمات پُستی به منظور ایجاد تسهیلات در خدمات رسانی جواز فعالیت خدمات صادر...

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۴ - ۱۵:۳۳
Background image

دیدار وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با سرمایه‌گذاران ایرانی

محترم الحاج مولوی نجیب الله حیات حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به هدف جلب سرمایه‌گذاری در بخش خدمات مخابراتی و...

بازگشت به خبر