شرکت سرپرست و نامزد وزیر مخابرات در چهاردهمین نشست جهانی انجمن مدیریت اینترنیت در آلمان

ashiq_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۷ - ۹:۵۳
Minister of Communications and Information Technology attends at the 14th Internet Governance Forum in Germany

چهاردهمین نشست جهانی انجمن مدیریت اینترنیت(IGF) با شرکت بیش از دو هزار نفر از سراسر دنیا، روز سه شنبه، 26 نوامبر در آلمان آغاز شد که محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی نیز در این نشست حضور دارد.
این نشست که با سخنان آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان آغاز شده، با شعارمحوری "یک جهان، یک شبکه، یک دیدگاه" با سه اولویت مدیریت اطلاعات، گنجایش دیجیتال وامنیت مصئونیت، پایداری و انعطاف پذیری به کارش ادامه خواهد داد.
قرار است در این نشست جهانی، روی چگونگی کار مشترک برای رساندن اینترنیت به حدود سه میلیارد نفر در جهان تا سال 2030 بحث های همه جانبه صورت گیرد.

IGF

محمد فهیم هاشمی نیز می‌گوید که وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در قسمت بهبود خدمات اینترنیتی تلاش می‌کند.
او از رایزنی با کشورهای دیگر در راستای این امر، سخن گفته تاکید کرد:" اینترنیت یک پدیده جهانی است و افغانستان نیز در هماهنگی با کشورهای دیگر تلاش می کند تا اینترنیت ارزان و با کیفیت را در اختیار تمام شهروندان کشور قرار دهد."

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۵:۵۴
Background image

از روز جهانی معلولین در وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی تجلیل شد


از روز جهانی معلولین، امروز یکشنبه 17 قوس با حضور داکتر هادی هدایتی معین مالی و اداری، شماری از مسوولان و کارمندان معلول این وزارت تجلیل شد.
آقای هدایتی معین مالی و اداری وزارت مخابرات. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۲ - ۱۴:۱
Background image

فهیم هاشمی: برای مبارزه با فساد آماده دیجیتل سازی سایر ادارات هستیم

 

محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز 12 قوس 1398 در نشست مشترکِ لوی څارنوالی، سکرتریت ویژه مبارزه با فساد اداری و وزارت مخابرات و تکنالوژی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۷ - ۹:۵۳
Background image

شرکت سرپرست و نامزد وزیر مخابرات در چهاردهمین نشست جهانی انجمن مدیریت اینترنیت در آلمان

چهاردهمین نشست جهانی انجمن مدیریت اینترنیت(IGF) با شرکت بیش از دو هزار نفر از سراسر دنیا، روز سه شنبه، 26 نوامبر در آلمان آغاز شد که محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و. . .

بازگشت به خبر