شرکت سرپرست و نامزد وزیر مخابرات در چهاردهمین نشست جهانی انجمن مدیریت اینترنیت در آلمان

ashiq_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۷ - ۹:۵۳
Minister of Communications and Information Technology attends at the 14th Internet Governance Forum in Germany

چهاردهمین نشست جهانی انجمن مدیریت اینترنیت(IGF) با شرکت بیش از دو هزار نفر از سراسر دنیا، روز سه شنبه، 26 نوامبر در آلمان آغاز شد که محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی نیز در این نشست حضور دارد.
این نشست که با سخنان آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان آغاز شده، با شعارمحوری "یک جهان، یک شبکه، یک دیدگاه" با سه اولویت مدیریت اطلاعات، گنجایش دیجیتال وامنیت مصئونیت، پایداری و انعطاف پذیری به کارش ادامه خواهد داد.
قرار است در این نشست جهانی، روی چگونگی کار مشترک برای رساندن اینترنیت به حدود سه میلیارد نفر در جهان تا سال 2030 بحث های همه جانبه صورت گیرد.

IGF

محمد فهیم هاشمی نیز می‌گوید که وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در قسمت بهبود خدمات اینترنیتی تلاش می‌کند.
او از رایزنی با کشورهای دیگر در راستای این امر، سخن گفته تاکید کرد:" اینترنیت یک پدیده جهانی است و افغانستان نیز در هماهنگی با کشورهای دیگر تلاش می کند تا اینترنیت ارزان و با کیفیت را در اختیار تمام شهروندان کشور قرار دهد."

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۱۴:۴
Background image

دیدار والی بامیان با وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

محمد فهیم هاشمی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی قبل از ظهر امروز(شنبه، ۲۱ سرطان) با سید انور رحمتی والی بامیان، در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۸:۱۲
Background image

نشست هیات رهبری شرکت مخابراتی افغان تلیکام برگزارشد

این نشست بعد از ظهر روز (سه شنبه، 17 سرطان) به ریاست محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر تکنالوژی معلوماتی، مخابرات و ساینس و مسؤلان شرکت افغان تلیکام برگزار شد. در این نشست ابتدا. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۶:۱
Background image

جلسه بودجه تحت ریاست محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت تکنالوژی معلوماتی، مخابرات و ساینس برگزار گردید

 جلسه هیات رهبری وزارت تکنالوژی معلوماتی مخابرات و ساینس قبل از ظهر امروز ( یکشنبه، 15 ماه سرطان ) به ریاست محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت و نامزد وزیر و رؤسای بخش های مختلف وزارت. . .

بازگشت به خبر