دیدار با رییس اجرائیوی جدید شرکت مخابراتی MTN در افغانستان

Author image
Alireza Khaliqyar
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۹
دیدار با رییس اجرائیوی جدید شرکت مخابراتی MTN در افغانستان

محترم شهزاد آريوبي وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کاری خویش با محترم عباد رضا رئیس جدید شرکت مخابراتی MTN برای افغانستان و همکارانش دیدار نمودند.

محترم آريوبی در این ملاقات ضمن خوش آمدید به محترم عباد رضا در باره فعالیت ها و برنامه های جدید این شرکت برای افغانستان تشکری نموده برای توسعه سکتور مخابرات، کیفیت خدمات مخابراتی و انترنتی این شرکت بحث همه جانبه نمودند.

محترم شهزاد آريوبی همچنان در باره مشکلات مردم در بخش کیفیت خدمات شرکت مخابراتی MTN با ایشان شریک ساخته، مسوولین این شرکت تعهد سپردند که مانند گذشته به فعالیت و خدمات بهتر این شرکت متعهد بوده و پلان توسعوی برای خدمات شان در نظر گرفته که ضمن ارایه خدمات مخابراتی، در بخش خدمات انترنیت نیز تکنالوژی روز را به مردم عزیز عرضه نمایند.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۴:۳۳
Background image

رهبری وزارت برای حسابدهی به مردم مصمم است

محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در جلسه کمیته مشترک نظارت از جمع آوری 10 در صد محصول خدمات مخابراتی که متشکل از رهبری وزارت مخابرات، وزارت مالیه و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۶:۱۳
Background image

جلسه مشترک برای الکترونیک سازی خدمات شاروالی کابل

محترم محمدفهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم احمد ذکی سرفراز شاروال کابل دیدار نموده و روی الکترونیک سازی خدمات شاروالی کابل صحبت نمودند.

در این نشست آقای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۵:۲
Background image

کوشش می کنیم نوآوری را به میان آورده و بیروکراسی را کاهش دهیم

محمد فهیم هاشمی سرپرست وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در نشستی با مسوولین رسانه ها وعده سپرد تا در بخش مخابرات تغییرات قابل مشاهده را بوجود بیاورد
محترم هاشمی، فعالیت ها، اهداف و. . .

بازگشت به خبر