دیدار با رییس اجرائیوی جدید شرکت مخابراتی MTN در افغانستان

Author image
Alireza Khaliqyar
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۹
دیدار با رییس اجرائیوی جدید شرکت مخابراتی MTN در افغانستان

محترم شهزاد آريوبي وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کاری خویش با محترم عباد رضا رئیس جدید شرکت مخابراتی MTN برای افغانستان و همکارانش دیدار نمودند.

محترم آريوبی در این ملاقات ضمن خوش آمدید به محترم عباد رضا در باره فعالیت ها و برنامه های جدید این شرکت برای افغانستان تشکری نموده برای توسعه سکتور مخابرات، کیفیت خدمات مخابراتی و انترنتی این شرکت بحث همه جانبه نمودند.

محترم شهزاد آريوبی همچنان در باره مشکلات مردم در بخش کیفیت خدمات شرکت مخابراتی MTN با ایشان شریک ساخته، مسوولین این شرکت تعهد سپردند که مانند گذشته به فعالیت و خدمات بهتر این شرکت متعهد بوده و پلان توسعوی برای خدمات شان در نظر گرفته که ضمن ارایه خدمات مخابراتی، در بخش خدمات انترنیت نیز تکنالوژی روز را به مردم عزیز عرضه نمایند.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۱:۴۹
Background image

وعده همکاری سفارت چین با وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی!


آقای وانگ یو (Wang Yu) سفیر کشور چین با محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی  روی موضوعات دهلیز واخان، بندویت، فایبر نوری، تجارت الکترونیکی (e-Trade)،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲
Background image

کاهش 30 درصدی قیمت انترنت شبکه های سلام و افغان تلیکام!


امروز سه شنبه 29 دلو، محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت " مخابرات و تکنالوژی معلوماتی" رسماً قیمت های عمده و پرچون انترنت شبکه های " سلام و افغان تلیکام " را اعلام کرد.
آقای. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۵
Background image

هیئت بررسی کمیسیون دسترسی به اطلاعات از وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی بازدید کرد

به تاریخ ۲۳ / ۱۱ / ۱۳۹۸ هیئت کمیسیون دسترسی به اطلاعات جهت نظارت از روند تحقق قانون دسترسی به اطلاعات وشفافیت در گزارش دهی از مرجع اطلاع رسانی وزارت مخابرات و نکنالوژی معلوماتی دیدن. . .

بازگشت به خبر