دیدار با رییس اجرائیوی جدید شرکت مخابراتی MTN در افغانستان

Author image
Alireza Khaliqyar
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۹
دیدار با رییس اجرائیوی جدید شرکت مخابراتی MTN در افغانستان

محترم شهزاد آريوبي وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کاری خویش با محترم عباد رضا رئیس جدید شرکت مخابراتی MTN برای افغانستان و همکارانش دیدار نمودند.

محترم آريوبی در این ملاقات ضمن خوش آمدید به محترم عباد رضا در باره فعالیت ها و برنامه های جدید این شرکت برای افغانستان تشکری نموده برای توسعه سکتور مخابرات، کیفیت خدمات مخابراتی و انترنتی این شرکت بحث همه جانبه نمودند.

محترم شهزاد آريوبی همچنان در باره مشکلات مردم در بخش کیفیت خدمات شرکت مخابراتی MTN با ایشان شریک ساخته، مسوولین این شرکت تعهد سپردند که مانند گذشته به فعالیت و خدمات بهتر این شرکت متعهد بوده و پلان توسعوی برای خدمات شان در نظر گرفته که ضمن ارایه خدمات مخابراتی، در بخش خدمات انترنیت نیز تکنالوژی روز را به مردم عزیز عرضه نمایند.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۸:۵۹
Background image

تفاهم وزارت‌ های مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و ترانسپورت برای الکترونیکی سازی خدمات ترانسپورتی

امروز، سه شنبه،26 سنبله، "تفاهمنامه‌ ساده سازی پروسه‌های مرتبط و مدرن سازی سیستم ترافیک افغانستان" میان محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و یما یاری وزیر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۱:۴۶
Background image

روند توزیع جواز رانندگی هوشمند آغاز شد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز شنبه، 9 سنبله روند آزمایشی توزیع جواز سیر و رانندگی الکترونیکی را افتتاح کرد.
در مراسم افتتاحیه این روند، علاوه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۱۵:۴۱
Background image

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت افغان بیسیم دیدار کرد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز، چهارشنبه، 6 سنبله، با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت مخابراتی افغان بیسیم دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، آقای. . .

بازگشت به خبر