دیدار با رییس اجرائیوی جدید شرکت مخابراتی MTN در افغانستان

Author image
Alireza Khaliqyar
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۹
دیدار با رییس اجرائیوی جدید شرکت مخابراتی MTN در افغانستان

محترم شهزاد آريوبي وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کاری خویش با محترم عباد رضا رئیس جدید شرکت مخابراتی MTN برای افغانستان و همکارانش دیدار نمودند.

محترم آريوبی در این ملاقات ضمن خوش آمدید به محترم عباد رضا در باره فعالیت ها و برنامه های جدید این شرکت برای افغانستان تشکری نموده برای توسعه سکتور مخابرات، کیفیت خدمات مخابراتی و انترنتی این شرکت بحث همه جانبه نمودند.

محترم شهزاد آريوبی همچنان در باره مشکلات مردم در بخش کیفیت خدمات شرکت مخابراتی MTN با ایشان شریک ساخته، مسوولین این شرکت تعهد سپردند که مانند گذشته به فعالیت و خدمات بهتر این شرکت متعهد بوده و پلان توسعوی برای خدمات شان در نظر گرفته که ضمن ارایه خدمات مخابراتی، در بخش خدمات انترنیت نیز تکنالوژی روز را به مردم عزیز عرضه نمایند.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۵:۶
Background image

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی همه مکاتب کشور را از طریق شبکه فایبر نوری باهم وصل می نماید

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی درعرصه فراهم آوری تسهیلات تعلیمات معاصر با وزارت معارف و اداره تنظیم خدمات مخابراتی افغانستان به گونه مشترک کار می نماید تا مکاتب کشور را به تجهیزات. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۳
Background image

افتتاح سیستم انلاین اخذ پاسپورت

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، سیستم انلاین اخذ پاسپورت را که توسط متخصصین افغان ایجاد گردیده با حضور محترم مسعود اندرابی سرپرست وزارت داخله، منسوبین ریاست پاسپورت. . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۱
Background image

امروز گزارش سالانه دستاورد ها و فعالیت های وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی را به حضور جلالتمآب محمد اشرف غنی رئیس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان تقدیم نمودیم.

جلالتمآب رئیس جمهور ضمن ابراز خرسندی از فعالیت ها و دستاورد های ما، ابراز داشتند که وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی گام های مهم را در راستای افزایش عواید، تسهیل خدمات عامه، ترویج. . .

بازگشت به خبر