دیدار با رییس اجرائیوی جدید شرکت مخابراتی MTN در افغانستان

Author image
Alireza Khaliqyar
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۹
دیدار با رییس اجرائیوی جدید شرکت مخابراتی MTN در افغانستان

محترم شهزاد آريوبي وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کاری خویش با محترم عباد رضا رئیس جدید شرکت مخابراتی MTN برای افغانستان و همکارانش دیدار نمودند.

محترم آريوبی در این ملاقات ضمن خوش آمدید به محترم عباد رضا در باره فعالیت ها و برنامه های جدید این شرکت برای افغانستان تشکری نموده برای توسعه سکتور مخابرات، کیفیت خدمات مخابراتی و انترنتی این شرکت بحث همه جانبه نمودند.

محترم شهزاد آريوبی همچنان در باره مشکلات مردم در بخش کیفیت خدمات شرکت مخابراتی MTN با ایشان شریک ساخته، مسوولین این شرکت تعهد سپردند که مانند گذشته به فعالیت و خدمات بهتر این شرکت متعهد بوده و پلان توسعوی برای خدمات شان در نظر گرفته که ضمن ارایه خدمات مخابراتی، در بخش خدمات انترنیت نیز تکنالوژی روز را به مردم عزیز عرضه نمایند.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۸
Background image

ملاقات با معاون اداری اتحادیه TRA عمارات متحده عربی

محترم صمد افغان جنرال قونسل اففانستان مقیم دوبی، به سلسله ملاقات های شان این بار با محترم محمد ماجد المسمار معین اداری وزارت مخابرات وتکنالوژی معلوماتی امارت متحده عربی ملاقات نموده و. . .

شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۲
Background image

ملاقات دو جانبه با وزیر مالیه آذربایجان

محترم پروفیسور دکتور محمد همایون قیومی سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد رئیس جمهور و محترم شهزاد آریوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم سمیر شریف اوف وزیر مالیه جمهوری. . .

شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵
Background image

ملاقات هیئت عالی رتبه افغانی با وزیر زراعت آذربایجان

محترم پروفیسور دکتور محمد همایون قیومی سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد رئیس جمهور و محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی ؛ با محترم انعام کریموف وزیر زراعت آذربایجان ملاقات نمودیم. . .

بازگشت به خبر