تجلیل از هفته ملی تصویب قانون اساسی افغانستان

Author image
Alireza Khaliqyar
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۶:۴۵
تجلیل از هفته ملی تصویب قانون اساسی افغانستان

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز با جمعی از هیئت رهبری و کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، از هفته تصویب قانون اساسی کشور تجلیل بعمل آوردند.

قانون اساسی منحیث وثیقه ملی برای همه اتباع کشور قابل احترام بوده و همه ملزم به رعایت آن می باشد.

محترم آریوبی در سخنرانی خویش در این مجلس خطاب به همه کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و اشتراک کننده گان مجلس، هفته ملی تصویب قانون اساسی افغانسان را تبریک عرض نموده و در مورد تطبیق مقررات و لوایح وزارت یکبار دیگر تاکید داشتند.

رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی متعهد به تطبیق قانون در تمام عرصه های سکتور مخابرات بوده و طبق قوانین نافذه کشور تمام امورات خویش را به پیش میبرد.

وزارت مخابرات منحیث نهاد پالیسی ساز سکتور ICT، کارمندان خویش را مکلف می دارد که تمام مواد قانون اساسی را در ترتیب، تدوین و طرح ریزی پالیسی ها و استراتیژی ها در نظر گیرند.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۲۶ - ۱۹:۲۴
Background image

نسل چهارم 4G شرکت مخابراتی سلام فعال گردید!

محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در برنامه افتتاح نسل چهارم خدمات انترنت سلام  گفت که  فعال شدن این خدمات را اقدام خوب در راستایی ارایه خدمات. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰
Background image

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی از روز جهانی زن بزرگداشت نمود!


ملالی یوسفزی رییس جندر این وزارت در محفل که به مناسبت هشت مارچ در این وزارت برگزار شده بود ضمن تبریکی هشت مارچ تاکید بالای برابری های مرد و زن گفت: هشت مارچ در اصل روز همبستگی زنان. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۵:۲۷
Background image

وزارت مخابرات وتکنالوژی معلوماتی ۴۳ درصد بیشتر از هدف تعیین شده عاید جمع آوری نموده است:

 

 ترتیب نقشه راه مسیر تکامل سکتور مخابرات، تعریف دیدگاه واضح برای سکتور، ترتیب طرح لایحه وظایف ومسوولیت های وزارت، ترتیب ۱۲ پالیسی ۱۲رهنمود  و۱۱ استندرد و ایجاد هماهنگی میان ادارات. . .

بازگشت به خبر