تجلیل از هفته ملی تصویب قانون اساسی افغانستان

Author image
Alireza Khaliqyar
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۶:۴۵
تجلیل از هفته ملی تصویب قانون اساسی افغانستان

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز با جمعی از هیئت رهبری و کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، از هفته تصویب قانون اساسی کشور تجلیل بعمل آوردند.

قانون اساسی منحیث وثیقه ملی برای همه اتباع کشور قابل احترام بوده و همه ملزم به رعایت آن می باشد.

محترم آریوبی در سخنرانی خویش در این مجلس خطاب به همه کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و اشتراک کننده گان مجلس، هفته ملی تصویب قانون اساسی افغانسان را تبریک عرض نموده و در مورد تطبیق مقررات و لوایح وزارت یکبار دیگر تاکید داشتند.

رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی متعهد به تطبیق قانون در تمام عرصه های سکتور مخابرات بوده و طبق قوانین نافذه کشور تمام امورات خویش را به پیش میبرد.

وزارت مخابرات منحیث نهاد پالیسی ساز سکتور ICT، کارمندان خویش را مکلف می دارد که تمام مواد قانون اساسی را در ترتیب، تدوین و طرح ریزی پالیسی ها و استراتیژی ها در نظر گیرند.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۵:۶
Background image

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی همه مکاتب کشور را از طریق شبکه فایبر نوری باهم وصل می نماید

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی درعرصه فراهم آوری تسهیلات تعلیمات معاصر با وزارت معارف و اداره تنظیم خدمات مخابراتی افغانستان به گونه مشترک کار می نماید تا مکاتب کشور را به تجهیزات. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۳
Background image

افتتاح سیستم انلاین اخذ پاسپورت

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، سیستم انلاین اخذ پاسپورت را که توسط متخصصین افغان ایجاد گردیده با حضور محترم مسعود اندرابی سرپرست وزارت داخله، منسوبین ریاست پاسپورت. . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۱
Background image

امروز گزارش سالانه دستاورد ها و فعالیت های وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی را به حضور جلالتمآب محمد اشرف غنی رئیس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان تقدیم نمودیم.

جلالتمآب رئیس جمهور ضمن ابراز خرسندی از فعالیت ها و دستاورد های ما، ابراز داشتند که وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی گام های مهم را در راستای افزایش عواید، تسهیل خدمات عامه، ترویج. . .

بازگشت به خبر