تجلیل از هفته ملی تصویب قانون اساسی افغانستان

Author image
Alireza Khaliqyar
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۶:۴۵
تجلیل از هفته ملی تصویب قانون اساسی افغانستان

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز با جمعی از هیئت رهبری و کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، از هفته تصویب قانون اساسی کشور تجلیل بعمل آوردند.

قانون اساسی منحیث وثیقه ملی برای همه اتباع کشور قابل احترام بوده و همه ملزم به رعایت آن می باشد.

محترم آریوبی در سخنرانی خویش در این مجلس خطاب به همه کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و اشتراک کننده گان مجلس، هفته ملی تصویب قانون اساسی افغانسان را تبریک عرض نموده و در مورد تطبیق مقررات و لوایح وزارت یکبار دیگر تاکید داشتند.

رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی متعهد به تطبیق قانون در تمام عرصه های سکتور مخابرات بوده و طبق قوانین نافذه کشور تمام امورات خویش را به پیش میبرد.

وزارت مخابرات منحیث نهاد پالیسی ساز سکتور ICT، کارمندان خویش را مکلف می دارد که تمام مواد قانون اساسی را در ترتیب، تدوین و طرح ریزی پالیسی ها و استراتیژی ها در نظر گیرند.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۴:۳۳
Background image

رهبری وزارت برای حسابدهی به مردم مصمم است

محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در جلسه کمیته مشترک نظارت از جمع آوری 10 در صد محصول خدمات مخابراتی که متشکل از رهبری وزارت مخابرات، وزارت مالیه و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۶:۱۳
Background image

جلسه مشترک برای الکترونیک سازی خدمات شاروالی کابل

محترم محمدفهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم احمد ذکی سرفراز شاروال کابل دیدار نموده و روی الکترونیک سازی خدمات شاروالی کابل صحبت نمودند.

در این نشست آقای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۵:۲
Background image

کوشش می کنیم نوآوری را به میان آورده و بیروکراسی را کاهش دهیم

محمد فهیم هاشمی سرپرست وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در نشستی با مسوولین رسانه ها وعده سپرد تا در بخش مخابرات تغییرات قابل مشاهده را بوجود بیاورد
محترم هاشمی، فعالیت ها، اهداف و. . .

بازگشت به خبر