تجلیل از هفته ملی تصویب قانون اساسی افغانستان

Author image
Alireza Khaliqyar
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۶:۴۵
تجلیل از هفته ملی تصویب قانون اساسی افغانستان

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز با جمعی از هیئت رهبری و کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، از هفته تصویب قانون اساسی کشور تجلیل بعمل آوردند.

قانون اساسی منحیث وثیقه ملی برای همه اتباع کشور قابل احترام بوده و همه ملزم به رعایت آن می باشد.

محترم آریوبی در سخنرانی خویش در این مجلس خطاب به همه کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و اشتراک کننده گان مجلس، هفته ملی تصویب قانون اساسی افغانسان را تبریک عرض نموده و در مورد تطبیق مقررات و لوایح وزارت یکبار دیگر تاکید داشتند.

رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی متعهد به تطبیق قانون در تمام عرصه های سکتور مخابرات بوده و طبق قوانین نافذه کشور تمام امورات خویش را به پیش میبرد.

وزارت مخابرات منحیث نهاد پالیسی ساز سکتور ICT، کارمندان خویش را مکلف می دارد که تمام مواد قانون اساسی را در ترتیب، تدوین و طرح ریزی پالیسی ها و استراتیژی ها در نظر گیرند.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۱:۴۶
Background image

روند توزیع جواز رانندگی هوشمند آغاز شد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز شنبه، 9 سنبله روند آزمایشی توزیع جواز سیر و رانندگی الکترونیکی را افتتاح کرد.
در مراسم افتتاحیه این روند، علاوه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۱۵:۴۱
Background image

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت افغان بیسیم دیدار کرد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز، چهارشنبه، 6 سنبله، با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت مخابراتی افغان بیسیم دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، آقای. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۹:۴۶
Background image

سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی: هرات ظرفیت بالایی برای تبدیل شدن به یک شهردیجیتلی را دارد

محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز سه شنبه، 5 سنبله در مراسم بزرگداشت از پیشرفت های فناوری در هرات گفت که ظرفیت هرات در راستای رشد تکنالوژی مثال زدنی است و. . .

بازگشت به خبر