برنامه معرفی Content Management System جهت تسهیل روند اطلاع رسانی در کشور

Author image
Alireza Khaliqyar
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۴:۲۶
برنامه معرفی Content Management System جهت تسهیل روند اطلاع رسانی در کشور

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی طی کنفرانس مطبوعاتی برنامه Content Management System را که بر مبنای آن وب سایت های دولتی تحت یک چتر مدیریت گردیده و زمینۀ اطلاع رسانی از این طریق تسهیل می گردد، به معرفی گرفت.

محترم داکتر هادی هدایتی معین مالی و اداری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در این کنفرانس سخنرانی می نمود، اظهار داشت که یکی از اهداف ما مبدل کردن کشور به یک جامعه معلوماتی از طریق ارتباط دادن ملت و دولت با فراهم نمودن وسایل دیجتلی ارتباطی می باشد، به همین منظور Content Management System را ایجاد نمودیم که با استفاده از تکنالوژی های روز انکشاف یافته و ادارات دولتی را قادر می سازد که به گونۀ آسان و سریع سایت های خویش را مدیریت نموده و دستاورد ها، فعالیت ها و پلان های خویش را از طریق وب سایت با مردم شریک سازد.

اتصال و نمایش مطالب صفحات اجتماعی نهاد های دولتی در وب سایت، مصئونیت معلومات، قابلیت انکشاف وب سایت ها مطابق نیازمندی های ادارات، یادگیری و مدیریت وب سایت ها بدون دانش تخنیکی قبلی، رهنمود های مدیریت سیستم و وب سایت و داشتن سه زبان (دری، پشتو و انگلیسی) از ویژگی های مهم این سیستم می باشد.

قابل ذکر است که تا حال این سیستم در بیست و پنج اداره تطبیق گردیده است و در نظر است که تا ختم سال روان وب سایت های همه دوایر دولتی از طریق این سیستم ایجاد و مدیریت گردد.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۱:۴۶
Background image

روند توزیع جواز رانندگی هوشمند آغاز شد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز شنبه، 9 سنبله روند آزمایشی توزیع جواز سیر و رانندگی الکترونیکی را افتتاح کرد.
در مراسم افتتاحیه این روند، علاوه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۱۵:۴۱
Background image

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت افغان بیسیم دیدار کرد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز، چهارشنبه، 6 سنبله، با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت مخابراتی افغان بیسیم دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، آقای. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۹:۴۶
Background image

سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی: هرات ظرفیت بالایی برای تبدیل شدن به یک شهردیجیتلی را دارد

محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز سه شنبه، 5 سنبله در مراسم بزرگداشت از پیشرفت های فناوری در هرات گفت که ظرفیت هرات در راستای رشد تکنالوژی مثال زدنی است و. . .

بازگشت به خبر