اشتراک سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در مراسم تجلیل از سالروز تولد مهاتما گاندی

ashiq_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۱ - ۱۲:۶
اشتراک سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در مراسم تجلیل از سالروز تولد مهاتما گاندی

محمدفهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی، امروز چهارشنبه 10 میزان 1398 به مناسبت یکصدوپنجاهمین سالروز تولد "مهاتما گاندی" رهبر فقید هند در محفلی به همین مناسبت در سفارت این کشور درکابل، اشتراک نمود.
سفیر هندوستان ضمن قدر دانی از تشریف آوری آقای هاشمی، گفت که روابط و همکاری میان افغانستان و هند توسعه می یابد و "ما متعهد به کمک و ادامه همکاری ها با افغانستان هستیم."
محمد فهیم هاشمی نیز در این محفل گفت:" ما در حالی از سالروز تولد مهاتما گاندی تجلیل می‌کنیم که او، هنوز هم نمادی از مبارزه سخت و دشوار در برابر بی عدالتی ها و نابرابری ها است.

Attending 150th birth anniversary of Gandhi

او گفت:" ما بسیار خرسند هستیم که دوستی با هند داریم و از قلب به یک دیگر احترام میگذاریم؛ ما همزمان خواستار همکاری هند در بخش رشد تکنالوژی و بخصوص آی تی هستیم تا اینکه افغانستان را به کشور دیجیتلی مبدل سازیم."
آقای هاشمی یکبار دیگر بر ادامه همکاری های موثر میان دو کشور تاکید کرد و افزود که هند یک دوست مهم و استراتیژیک برای افغانستان است و ما خوشحال هستیم که دوست واقعی را به عنوان همکار و حمایت کننده با خود داریم.
دراین برنامه، یک تیکت پستی نیز به مناسبت سالروز تولد مهاتما گاندی، رونمایی شد.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۹:۲۳
Background image

فراغت 46 کارآموز از مرکز آموزشی ریاست مخابرات و تکنالوژی معلوماتی پروان

ریاست مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ولایت پروان اعلام کرده است که 46 تن از کارآموزانی که تحت پوشش آموزش های این ریاست قرار گرفته بودند سند فراغت در یافت کرده اند.
در مراسم فراغت این افراد. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۴ - ۹:۳۸
Background image

اشتراک سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در نشست عمومی مشرانو جرگه

محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز سه شنسه۲۳میزان ۱۳۹۸ در جلسه عمومی مشرانوجرگه حضور یافت و به سوالات مطرح شده از سوی اعضای این مجلس، پاسخ گفت.
. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۱۴:۲۷
Background image

حضور وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در کمیسیون سمع شکایات پارلمان

محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز یکشنبه 21 میزان 1398 در جلسه کمیسیون سمع شکایات پارلمان حضور یافت و به سوالات مطرح شده از سوی اعضای این. . .

بازگشت به خبر