اشتراک سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در مراسم تجلیل از سالروز تولد مهاتما گاندی

ashiq_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۱ - ۱۲:۶
اشتراک سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در مراسم تجلیل از سالروز تولد مهاتما گاندی

محمدفهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی، امروز چهارشنبه 10 میزان 1398 به مناسبت یکصدوپنجاهمین سالروز تولد "مهاتما گاندی" رهبر فقید هند در محفلی به همین مناسبت در سفارت این کشور درکابل، اشتراک نمود.
سفیر هندوستان ضمن قدر دانی از تشریف آوری آقای هاشمی، گفت که روابط و همکاری میان افغانستان و هند توسعه می یابد و "ما متعهد به کمک و ادامه همکاری ها با افغانستان هستیم."
محمد فهیم هاشمی نیز در این محفل گفت:" ما در حالی از سالروز تولد مهاتما گاندی تجلیل می‌کنیم که او، هنوز هم نمادی از مبارزه سخت و دشوار در برابر بی عدالتی ها و نابرابری ها است.

Attending 150th birth anniversary of Gandhi

او گفت:" ما بسیار خرسند هستیم که دوستی با هند داریم و از قلب به یک دیگر احترام میگذاریم؛ ما همزمان خواستار همکاری هند در بخش رشد تکنالوژی و بخصوص آی تی هستیم تا اینکه افغانستان را به کشور دیجیتلی مبدل سازیم."
آقای هاشمی یکبار دیگر بر ادامه همکاری های موثر میان دو کشور تاکید کرد و افزود که هند یک دوست مهم و استراتیژیک برای افغانستان است و ما خوشحال هستیم که دوست واقعی را به عنوان همکار و حمایت کننده با خود داریم.
دراین برنامه، یک تیکت پستی نیز به مناسبت سالروز تولد مهاتما گاندی، رونمایی شد.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۲۶ - ۱۹:۲۴
Background image

نسل چهارم 4G شرکت مخابراتی سلام فعال گردید!

محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در برنامه افتتاح نسل چهارم خدمات انترنت سلام  گفت که  فعال شدن این خدمات را اقدام خوب در راستایی ارایه خدمات. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰
Background image

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی از روز جهانی زن بزرگداشت نمود!


ملالی یوسفزی رییس جندر این وزارت در محفل که به مناسبت هشت مارچ در این وزارت برگزار شده بود ضمن تبریکی هشت مارچ تاکید بالای برابری های مرد و زن گفت: هشت مارچ در اصل روز همبستگی زنان. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۵:۲۷
Background image

وزارت مخابرات وتکنالوژی معلوماتی ۴۳ درصد بیشتر از هدف تعیین شده عاید جمع آوری نموده است:

 

 ترتیب نقشه راه مسیر تکامل سکتور مخابرات، تعریف دیدگاه واضح برای سکتور، ترتیب طرح لایحه وظایف ومسوولیت های وزارت، ترتیب ۱۲ پالیسی ۱۲رهنمود  و۱۱ استندرد و ایجاد هماهنگی میان ادارات. . .

بازگشت به خبر