نخستین جلسه تطبیقی چارچوب پاسخگویی دوجانبه ژنو

Author image
Alireza Khaliqyar
یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۶:۳۶
د جینوا دوه اړخیزه ځواب ورکولو چوکاټ لومړنۍ تطبیقي ناسته وشوه

وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی شهزاد آریوبی در اولین جلسه شاخص های اجرایی کنفرانس ژنو در وزارت مالیه شرکت ورزید.

وزیر مخابرات و تکنالوژی یاداور گردید که وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در روند اجرایی شدن تعهدات ژنو همکاری لازم می کند.

به طور مشابه، آقای شهزاد آروبی گزارش کارگاه خود را با شرکت کنندگان در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در این نشست به اشتراک گذاشت.

هدف این جلسه، شریک سازی مجدد تعهدات مشترک بین ادارات دولتی و شرکای توسعه بین المللی افغانستان مطابق با چارچوب حسابدهی متقابل ژنو برای سال های 2020-2021 ، تقویت هر چه بیشتر هماهنگی بین مقامات ارشد بمنظور تطبیق موثر و مفید تعهدات متذکره و نهایی سازی پلان عملی این تعهدات می باشد.

همچنان، شهزاد اریوبی گزارش امور انجام شده در وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی را با شرکت کننده گان این مجلس شریک نمود.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۵:۱
Background image

ملاقات با نماینده بانگ جهانی در افغانستان

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کار خویش با محترم Regendra Singh کارشناس ارشد مقررات و مخابرات بانک جهانی دیدار نموده و در رابطه به وضعیت فعلی پروژه. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۳:۱۰
Background image

سیستم مدیریت توزیع بندویت انترنت (Bandwidth Management System) برای نخستین بار در شرکت مخابراتی افغان تیلی کام نصب و فعال گردید

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز از بخش های تکنالوژی معلوماتی، تجهیزات شبکه و چگونگی کارکرد سیستم مدیریت توزیع بندویت انترنت شرکت مخابراتی افغان تیلی کام نظارت. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۳:۲۲
Background image

۱۵ میلیارد افغانی از بابت ده درصد محصول خدمات مخابراتی به عواید ملی کشور افزوده شده است

کابل، افغانستان: محترم شهزاد آريوبي وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی حسابدهی حکومت به ملت در باره دستاوردها و فعالیت های این وزارت و پلان های آینده معلومات. . .

بازگشت به خبر