موانع سمنتی اطراف وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی برداشته شد

ashiq_admin
یکشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۶ - ۱۴:۱۱
موانع سمنتی اطراف وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی برداشته شد

محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز، یکشنبه 26 عقرب، هدایت داده است تا دیوارهای سمنتی از اطراف ساختمان این وزارت برداشته شود.
آقای هاشمی در برنامه آغاز این روند، برداشتن دیوارهای سمنتی را از اطراف ساختمان وزارت مخابرات و تکنالوژی را گامی در راستای زیباسازی شهر کابل خواند.
نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی افزود: "با برداشتن دیوارهای سمنتی از اطراف وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی نشان بدهیم که هیچ تهدیدی باعث از بین بردن زیبایی شهر کابل نمی‌شود."

 

mcit

آقای هاشمی افزود:« مصونیت کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی مهم است و با ساخت دیوار سنگی به آن توجه کرده ایم."
سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تنکالوژی معلوماتی برداشتن سنگ های سمنتی را گامی را در راستای تقویت روحیه مردم، کاهش ازدحام ترافیکی و زیبایی شهر عنوان کرد.
آقای هاشمی همچنان گفت: "امیداوارم وزارت خانه ها، ادارات و افراد دیگر به این نکته پی ببرنند که زیبایی شهر کابل با روحیه خوب مردم و زیبایی شهر رابطه مستقیم دارد."
ساخت دیوار سنگی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی نزدیک به 6 ماه زمان برده است و هزنیه ساخت این دیوار نیز کمتر از ده میلیون افغانی بوده است.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۱۴:۴
Background image

دیدار والی بامیان با وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

محمد فهیم هاشمی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی قبل از ظهر امروز(شنبه، ۲۱ سرطان) با سید انور رحمتی والی بامیان، در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۸:۱۲
Background image

نشست هیات رهبری شرکت مخابراتی افغان تلیکام برگزارشد

این نشست بعد از ظهر روز (سه شنبه، 17 سرطان) به ریاست محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر تکنالوژی معلوماتی، مخابرات و ساینس و مسؤلان شرکت افغان تلیکام برگزار شد. در این نشست ابتدا. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۶:۱
Background image

جلسه بودجه تحت ریاست محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت تکنالوژی معلوماتی، مخابرات و ساینس برگزار گردید

 جلسه هیات رهبری وزارت تکنالوژی معلوماتی مخابرات و ساینس قبل از ظهر امروز ( یکشنبه، 15 ماه سرطان ) به ریاست محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت و نامزد وزیر و رؤسای بخش های مختلف وزارت. . .

بازگشت به خبر