موانع سمنتی اطراف وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی برداشته شد

ashiq_admin
یکشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۶ - ۱۴:۱۱
موانع سمنتی اطراف وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی برداشته شد

محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز، یکشنبه 26 عقرب، هدایت داده است تا دیوارهای سمنتی از اطراف ساختمان این وزارت برداشته شود.
آقای هاشمی در برنامه آغاز این روند، برداشتن دیوارهای سمنتی را از اطراف ساختمان وزارت مخابرات و تکنالوژی را گامی در راستای زیباسازی شهر کابل خواند.
نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی افزود: "با برداشتن دیوارهای سمنتی از اطراف وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی نشان بدهیم که هیچ تهدیدی باعث از بین بردن زیبایی شهر کابل نمی‌شود."

 

mcit

آقای هاشمی افزود:« مصونیت کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی مهم است و با ساخت دیوار سنگی به آن توجه کرده ایم."
سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تنکالوژی معلوماتی برداشتن سنگ های سمنتی را گامی را در راستای تقویت روحیه مردم، کاهش ازدحام ترافیکی و زیبایی شهر عنوان کرد.
آقای هاشمی همچنان گفت: "امیداوارم وزارت خانه ها، ادارات و افراد دیگر به این نکته پی ببرنند که زیبایی شهر کابل با روحیه خوب مردم و زیبایی شهر رابطه مستقیم دارد."
ساخت دیوار سنگی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی نزدیک به 6 ماه زمان برده است و هزنیه ساخت این دیوار نیز کمتر از ده میلیون افغانی بوده است.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۵:۵۴
Background image

از روز جهانی معلولین در وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی تجلیل شد


از روز جهانی معلولین، امروز یکشنبه 17 قوس با حضور داکتر هادی هدایتی معین مالی و اداری، شماری از مسوولان و کارمندان معلول این وزارت تجلیل شد.
آقای هدایتی معین مالی و اداری وزارت مخابرات. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۲ - ۱۴:۱
Background image

فهیم هاشمی: برای مبارزه با فساد آماده دیجیتل سازی سایر ادارات هستیم

 

محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز 12 قوس 1398 در نشست مشترکِ لوی څارنوالی، سکرتریت ویژه مبارزه با فساد اداری و وزارت مخابرات و تکنالوژی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۷ - ۹:۵۳
Background image

شرکت سرپرست و نامزد وزیر مخابرات در چهاردهمین نشست جهانی انجمن مدیریت اینترنیت در آلمان

چهاردهمین نشست جهانی انجمن مدیریت اینترنیت(IGF) با شرکت بیش از دو هزار نفر از سراسر دنیا، روز سه شنبه، 26 نوامبر در آلمان آغاز شد که محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و. . .

بازگشت به خبر