محمد فهیم هاشمی: نرخ انترنت باید ارزان شود!

Author image
enayat_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۹ - ۵:۰
نرخ انترنت


محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، چهارشنبه، 9 دلو، در یک جلسه با معاون تخنیکی اداره اترا انجینیر نقیب الله سیلاب، نمایندگان شرکت های خصوصی مخابراتی، و شرکت افغان تیلی کام، خواستار ارزان شدن نرخ اینترنیت برای شهروندان کشور شد.
آقای هاشمی گفت که براساس هدایت مقام ریاست جمهوری که در دیدار با نمایندگان مردم کابل،داشت خواستار ارزان شدن نرخ اینترنیت شده بود؛ شرکت های مخابراتی باید در این زمینه اقدام جدی نمایند.
به گفته او، شرکت افغان تلی کام 20 الی 30 درصد نرخ انترنت را ارزان می کند و سایر شرکت ها نیز باید در این زمینه تلاش کنند تا اینترنیت ارزان و همزمان با کیفیت به شهروندان عرضه شود.
در این جلسه، نمایندگان شرکت های مخابراتی نیز گفتند که مسایل و مشکلات امنیتی بخصوص در مناطق نا امن، یکی از چالش های اساسی بر سر راه کاهش نرخ اینترنت در کشور است.
به گفته آنان، علی رغم این مشکلات و همزمان با اقدام شرکت افغان تلی کام برای کاهش نرخ اینترنیت، آنان نیز متعهد به کاهش آن بوده و در این زمینه از هدایت مقام ریاست جمهوری پیروی خواهند کرد.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۷:۱۷
Background image

دیدار تعارفی مسوولان آی‌تی(‏IT‏) ادارات و زارتخانه ها با محترمه معصومه خاوری

رییسان و مسوولان تکنالوژی معلوماتی(IT) ادارات و وزارتخانه‌های مختلف طی دیدار تعارفی با محترمه ‏معصومه خاوری سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، روی هماهنگی و ‏همکاری. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۴:۲۴
Background image

جلسه معارفه رییسان مخابرات ۱۷ ولایت با محترمه معصومه خاوری

در این نشست رییسان هماهنگ کننده دیجیتالی ۱۷ ولایت...

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۵ - ۱۵:۴۵
Background image

دیدار و نشست تعارفی محترمه معصومه خاوری با هیات رهبری وزارت و شرکت افغان تلیکام و تأکید بر کار تیمی و ‏مشترک

محترمه معصومه خاوری سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، پیش از ظهر امروز و در اولین روز ‏کاری اش...

بازگشت به خبر