محمد فهیم هاشمی: نرخ انترنت باید ارزان شود!

Author image
enayat_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۹ - ۵:۰
نرخ انترنت


محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، چهارشنبه، 9 دلو، در یک جلسه با معاون تخنیکی اداره اترا انجینیر نقیب الله سیلاب، نمایندگان شرکت های خصوصی مخابراتی، و شرکت افغان تیلی کام، خواستار ارزان شدن نرخ اینترنیت برای شهروندان کشور شد.
آقای هاشمی گفت که براساس هدایت مقام ریاست جمهوری که در دیدار با نمایندگان مردم کابل،داشت خواستار ارزان شدن نرخ اینترنیت شده بود؛ شرکت های مخابراتی باید در این زمینه اقدام جدی نمایند.
به گفته او، شرکت افغان تلی کام 20 الی 30 درصد نرخ انترنت را ارزان می کند و سایر شرکت ها نیز باید در این زمینه تلاش کنند تا اینترنیت ارزان و همزمان با کیفیت به شهروندان عرضه شود.
در این جلسه، نمایندگان شرکت های مخابراتی نیز گفتند که مسایل و مشکلات امنیتی بخصوص در مناطق نا امن، یکی از چالش های اساسی بر سر راه کاهش نرخ اینترنت در کشور است.
به گفته آنان، علی رغم این مشکلات و همزمان با اقدام شرکت افغان تلی کام برای کاهش نرخ اینترنیت، آنان نیز متعهد به کاهش آن بوده و در این زمینه از هدایت مقام ریاست جمهوری پیروی خواهند کرد.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۱:۴۹
Background image

وعده همکاری سفارت چین با وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی!


آقای وانگ یو (Wang Yu) سفیر کشور چین با محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی  روی موضوعات دهلیز واخان، بندویت، فایبر نوری، تجارت الکترونیکی (e-Trade)،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲
Background image

کاهش 30 درصدی قیمت انترنت شبکه های سلام و افغان تلیکام!


امروز سه شنبه 29 دلو، محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت " مخابرات و تکنالوژی معلوماتی" رسماً قیمت های عمده و پرچون انترنت شبکه های " سلام و افغان تلیکام " را اعلام کرد.
آقای. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۵
Background image

هیئت بررسی کمیسیون دسترسی به اطلاعات از وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی بازدید کرد

به تاریخ ۲۳ / ۱۱ / ۱۳۹۸ هیئت کمیسیون دسترسی به اطلاعات جهت نظارت از روند تحقق قانون دسترسی به اطلاعات وشفافیت در گزارش دهی از مرجع اطلاع رسانی وزارت مخابرات و نکنالوژی معلوماتی دیدن. . .

بازگشت به خبر