سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت افغان بیسیم دیدار کرد

ashiq_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۱۵:۴۱
د مخابراتو او معلوماتي ټکنالوجۍ سرپرست وزیرد افغان بیسیم شرکت له عمومي رییس احسان الله بیات سره ولیدل

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز، چهارشنبه، 6 سنبله، با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت مخابراتی افغان بیسیم دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، آقای هاشمی ضمن اعلام حمایت وزارت از نهادها و شرکت های خصوصی، تاکید کرد که تلاش می کند تا موانع فراروی سرمایه گذاری بخش خصوصی را از میان بردارد.
به گفته او، خدمات بهتر، کیفیت خوب و قیمت مناسب، از خواسته های اساسی مردم است و در این راستا باید حکومت و شرکت های خصوصی، تلاش کنند.
سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، از شرکت افغان بیسیم بعنوان یکی از شرکت های خصوصی پیشگام در عرصه مخابراتی است و مردم افغانستان خدمات این شرکت را فراموش نمی کنند.
به گفته هاشمی، اصلاحات همه جانبه در بخش های مختلف وزارات مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در راستای بهبود کیفیت خدمات تکنالوژیک، روی دست گرفته شده است.
او، تامین امنیت شبکه های مخابراتی در ولایات را نیز یکی از اولویت های نهادهای امنیتی و وزارت مخابرات دانست و گفت که در این قسمت، جلسات متعددی صورت گرفته و آمادگی های لازم اتخاذ شده است.
احسان الله بیات، رییس عمومی شبکه مخابراتی افغان بیسیم نیز در این ملاقات، از برنامه های تازه در این شرکت در راستای بهبود ارایه خدمات مخابراتی، یاد کرد و گفت که به زودی بسته های تازه خدمات این شرکت معرفی می گردند.
او گفت که مشکلات امنیتی، گمرکات، مسایل مالیاتی و مشکلات دیگری فراراه سکتور خصوصی است که باید برداشته شوند.
شرکت مخابراتی افغان بیسیم از اولین شرکت های مخابراتی است که در افغانستان در عرصه ارایه خدمات ایجاد گردیده است.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۹:۳۱
Background image

دست آوردهای سیتم مدیریت محتوا (CMS)

سیستم مدیریت محتوا (CMS) وزارت تکنالوژی معلوماتی، مخابرات و ساینس که مسؤلیت آن ایجاد و حل مشکلات ویب سایت های ادارات دولتی میباشد، طی چند ماه اخیر سال ۲۰۲۰ میلادی فعالیت‌های چشمگیری در. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۱۳:۵۳
Background image

دیدار والی زابل با محترم محمد فهیم هاشمی پیرامون بهبود وضعیت خدمات مخابراتی در این ولایت

محترم تورن جنرال محمد نبی احمدزی والی ولایت زابل و حاجی عطا محمد رئیس شورای ولایتی زابل و هیات...

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۱۶:۳۷
Background image

دیدار والیان پکتیکا و هلمند با محترم محمد فهیم هاشمی پیرامون کیفیت خدمات مخابراتی در ولایات مربوط

محترم مجیب الرحمن څمکنی والی پکتیکا و تورن ‌جنرال محمد یاسین والی هلمند در دیدارهای جداگانه، ظهر امروز(سه شنبه، ۲۱ اسد) با محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر....

بازگشت به خبر