سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی: هرات ظرفیت بالایی برای تبدیل شدن به یک شهردیجیتلی را دارد

ashiq_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۹:۴۶
minister of MCIT in Herat Province

محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز سه شنبه، 5 سنبله در مراسم بزرگداشت از پیشرفت های فناوری در هرات گفت که ظرفیت هرات در راستای رشد تکنالوژی مثال زدنی است و این شهر به زودی به یک شهر دیجتیلی تبدیل خواهد شد.
به گفته او، فعالان عرصه تکنالوژی در هرات، قهرمانان واقعی تغییر در کشورشان هستند و وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، از این قهرمانان حمایت همه جانبه خواهند کرد.
سرپرست وزارت مخابرات تکنالوژی با اشاره به پیوند زندگی مدرن با تکنالوژی گفت که حضور هرات در رقابت های ربات سازی، نوآوری ها در مکاتب نشانگر استعداد فوق العاده باشندگان این ولایت در این عرصه است.
به گفته هاشمی، نیاز اساسی برای پیشرفت تکنالوژی سرمایه گذاری در این قسمت است که هرات در این بخش نیز در سطح افغانستان، مثال زدنی است.
او گفت:" هرات باستان در قسمت صنعت، سرمایه گذاری و تکنالوژی دارای ظرفیت های خوبی است و وزارت مخابرات و تکنالوژی نیز آماده هرنوع همکاری در راستای اجرایی شدن این ظرفیت ها می باشد."
محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز چهارشنبه پنجم سنبله به ولایت هرات سفر کرد و با مقامات محلی و نخبگان علمی و دانشگاهی این ولایت دیدار و گفتگو کرد.


 

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۱:۴۹
Background image

وعده همکاری سفارت چین با وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی!


آقای وانگ یو (Wang Yu) سفیر کشور چین با محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی  روی موضوعات دهلیز واخان، بندویت، فایبر نوری، تجارت الکترونیکی (e-Trade)،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲
Background image

کاهش 30 درصدی قیمت انترنت شبکه های سلام و افغان تلیکام!


امروز سه شنبه 29 دلو، محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت " مخابرات و تکنالوژی معلوماتی" رسماً قیمت های عمده و پرچون انترنت شبکه های " سلام و افغان تلیکام " را اعلام کرد.
آقای. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۵
Background image

هیئت بررسی کمیسیون دسترسی به اطلاعات از وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی بازدید کرد

به تاریخ ۲۳ / ۱۱ / ۱۳۹۸ هیئت کمیسیون دسترسی به اطلاعات جهت نظارت از روند تحقق قانون دسترسی به اطلاعات وشفافیت در گزارش دهی از مرجع اطلاع رسانی وزارت مخابرات و نکنالوژی معلوماتی دیدن. . .

بازگشت به خبر