سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی: هرات ظرفیت بالایی برای تبدیل شدن به یک شهردیجیتلی را دارد

ashiq_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۹:۴۶
minister of MCIT in Herat Province

محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز سه شنبه، 5 سنبله در مراسم بزرگداشت از پیشرفت های فناوری در هرات گفت که ظرفیت هرات در راستای رشد تکنالوژی مثال زدنی است و این شهر به زودی به یک شهر دیجتیلی تبدیل خواهد شد.
به گفته او، فعالان عرصه تکنالوژی در هرات، قهرمانان واقعی تغییر در کشورشان هستند و وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، از این قهرمانان حمایت همه جانبه خواهند کرد.
سرپرست وزارت مخابرات تکنالوژی با اشاره به پیوند زندگی مدرن با تکنالوژی گفت که حضور هرات در رقابت های ربات سازی، نوآوری ها در مکاتب نشانگر استعداد فوق العاده باشندگان این ولایت در این عرصه است.
به گفته هاشمی، نیاز اساسی برای پیشرفت تکنالوژی سرمایه گذاری در این قسمت است که هرات در این بخش نیز در سطح افغانستان، مثال زدنی است.
او گفت:" هرات باستان در قسمت صنعت، سرمایه گذاری و تکنالوژی دارای ظرفیت های خوبی است و وزارت مخابرات و تکنالوژی نیز آماده هرنوع همکاری در راستای اجرایی شدن این ظرفیت ها می باشد."
محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز چهارشنبه پنجم سنبله به ولایت هرات سفر کرد و با مقامات محلی و نخبگان علمی و دانشگاهی این ولایت دیدار و گفتگو کرد.


 

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۸:۵۹
Background image

تفاهم وزارت‌ های مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و ترانسپورت برای الکترونیکی سازی خدمات ترانسپورتی

امروز، سه شنبه،26 سنبله، "تفاهمنامه‌ ساده سازی پروسه‌های مرتبط و مدرن سازی سیستم ترافیک افغانستان" میان محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و یما یاری وزیر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۱:۴۶
Background image

روند توزیع جواز رانندگی هوشمند آغاز شد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز شنبه، 9 سنبله روند آزمایشی توزیع جواز سیر و رانندگی الکترونیکی را افتتاح کرد.
در مراسم افتتاحیه این روند، علاوه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۱۵:۴۱
Background image

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت افغان بیسیم دیدار کرد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز، چهارشنبه، 6 سنبله، با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت مخابراتی افغان بیسیم دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، آقای. . .

بازگشت به خبر