دیدار مسوولین شرکت‌های مخابراتی (ام تی ان) و (ام ون) با وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

naweed_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۶
Najeebullah Haqani

محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با مسوولین شرکتهای مخابراتی (ام تی ان) و (ام ون) دیدار و در مورد خدمات آنها در افغانستان و انتقال سهام شرکت (ام تی ان) به (ام ون)  بحث صورت گرفت.

در این ملاقات موضوعات مختلف مانند: تکمیل پروسه انتقال سهام شرکت مخابراتی  (ام تی ان)  به  شرکت مخابراتی (ام ون)، ارتقای کیفیت خدمات مخابراتی، رعایت قوانین و اصول امارت اسلامی افغانستان و سایر زمینههای مهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در آغاز محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ضمن استقبال از هیئت متذکره، بر تداوم همکاریهای متقابل در چارچوب قوانین و مقررات امارت اسلامی افغانستان تأکید کرد.

همچنین وزیر محترم مخابرات و تکنالوژی معلوماتی اکیداً درخواست کردند که پس از انجام انتقال سهام در خصوص حقوق قانونی پرسنل شرکت مخابراتی (ام تی ان) مشکل ایجاد نشود و ابراز امیدواری کرد که شرکت مخابراتی (ام ون) در هماهنگی با اداره اترا وزارت مخابرات اقدامات لازم و اصولی را برای بهبود کیفیت و توسعه خدمات خود انجام دهد.

شرکت مخابراتی ام تی ان

مسوولین این شرکتهای مخابراتی از رعایت کامل قوانین و مقررات امارت اسلامی افغانستان اطمینان دادند که تمام فعالیتهای خویش را در چارچوب این اصول و قوانین انجام خواهند داد.

همچنین آنها ابراز علاقمندی کردند که در روند مزایده فریکونسی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی مشارکت فعال داشته باشند.

قابل یادآوریست که مسوولین این شرکتهای مخابراتی از رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی بخاطر فراهم نمودن فضای مناسب در زمینه انتقال سهام شرکت مخابراتی (ام تی ان) به شرکت مخابراتی (ام ون) تشکر نموده و همکاری آنها را در این زمینه مفید خواندند.

 

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۱۵:۳۸
Background image

دیدار معاون سیاسی ریاست الوزرا امارت اسلامی افغانستان با رئیس عمومی اداره اترا

محترم مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزرای امارت اسلامی افغانستان با محترم مولوی سید برات شاه آغا ندیم رئیس عمومی اداره اترا وزارت مخابرات و...

یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۲ - ۱۶:۵
Background image

برگزاری جلسه هیئت رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

جلسه هیئت رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به ریاست محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی سرپرست این وزارت...

چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۹ - ۱۶:۱۰
Background image

ارزیابی فیلترشدن ویب سایت‌های غیر اخلاقی مربوط به شرکت‌های مخابراتی در ولایت کابل

مسدود شدن اپلیکیشن‌های انترنتی غیر اخلاقی و سایت‌های انترنتی غیر اخلاقی شرکت‌های مخابراتی...

بازگشت به خبر