دیدار با معین مالی و اداری وزارت صنعت و تجارت

Author image
Alireza Khaliqyar
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲:۴۰
دیدار با معین مالی و اداری وزارت صنعت و تجارت

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کاری خویش با محترم اجمل حميد عبدالرحیمزی معین مالی و اداری وزارت صنعت و تجارت و همکارانش دیدار نموده در باره ایجاد سیستم های تکنالوژی معلوماتی در آن وزارت صحبت کردند.

وزارت صنعت و تجارت خواهان همکاری در بخش های ایجاد زیربنای IT ، ویب سایت جدید، ساخت ایمیل های رسمی، تطبیق سیستم GRP و همچنان تادیه معاشات از طریق مبایل میباشد که تیم های تخنیکی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی بعد از ارزیابی همه جانبه در بخش های مربوط اقدامات لاز را برمیدارد.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۱ - ۱۶:۴۳
Background image

افتتاح برنامه کارآموزی توانمند سازی زنان در عصر دیجیتل از سوی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی:

محترم عبدالهادی هدایتی معین مالی و اداری وزازت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در نشستی با عنوان "توانمند سازی زنان در عصر دیجیتل" شرکت کرد. این برنامه از سوی وزارت مخابرات و تکنالوژی. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۵:۵۴
Background image

از روز جهانی معلولین در وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی تجلیل شد


از روز جهانی معلولین، امروز یکشنبه 17 قوس با حضور داکتر هادی هدایتی معین مالی و اداری، شماری از مسوولان و کارمندان معلول این وزارت تجلیل شد.
آقای هدایتی معین مالی و اداری وزارت مخابرات. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۲ - ۱۴:۱
Background image

فهیم هاشمی: برای مبارزه با فساد آماده دیجیتل سازی سایر ادارات هستیم

 

محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز 12 قوس 1398 در نشست مشترکِ لوی څارنوالی، سکرتریت ویژه مبارزه با فساد اداری و وزارت مخابرات و تکنالوژی. . .

بازگشت به خبر