دو کارمند ارشد وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی مدال غازی میربچه خان و تقدیرنامه درجه اول را دریافت کردند

Author image
Alireza Khaliqyar
پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۱۷:۳۸
دو کارمند ارشد وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی مدال غازی میربچه خان و تقدیرنامه درجه اول را دریافت کردند

ده کارمند شایسته و خلاق خدمات ملکی به شمول دو کارمند ارشد وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی افغانستان با ارائۀ جوایز، تقدیرنامه‌ها و تفویض مدال‌ها از سوی جلالتمآب محمداشرف غنی، رییس جمهور، خانم اول و رهبری کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی تقدیر شدند.
اين جوایز که از طرف از شهروندان، نهادهای مدنی و سازمان‌های اجتماعی در راستای بهبود عرضۀ خدمات و مبارزه با فساد متعهدانه کار کرده‌اند مشخص شده بود، در نتیجۀ بررسی‌های کمیتۀ بررسی و هیأت داوران، مدال دولتی میربچه خان به احمدوحید ویس، ریس افغان پُست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و تقدیرنامه درجه اول همایون شمس رییس مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ولایت لغمان تفویض شد.
محمداشرف غنی رییس جمهور به برندگان جوایز گفت: « شما امروز ثابت کردید که صاحبان این کشور هستید. شما در سطح مخابرات، آورندۀ روشنایی هستید و ابتکارات‌ تان بر مردم تأثیر دارد. شما بنیاد مردم‌سالاری را مستحکم می‌سازید. از این پس همه‌ساله از کارکنان مبتکری هم‌چون شما ستایش خواهد شد».

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۱۴:۰
Background image

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات: سریع سازی خدمات پُستی اولویت کاری ماست

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور در مراسم امضای تفاهمنامه میان ریاست افغان پُست و شرکت یورو پارسل می گوید: «طرح ما برای افغان پُست این است که مصونیت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۴:۲۰
Background image

تلاش ها برای حل چالش های مخابراتی در بلخ به گونه جدی ادامه دارد.

محمد فهیم هاشمی، سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور در دیدار با مسؤولان ارشد شرکت های مخابراتی از آنان خواست که به زودترین فرصت معضل قطع شبکه های مخابراتی در بلخ را حل کنند.. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۵/۷ - ۱۲:۳
Background image

تجلیل از روز ملی بیرق در وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

کارمندان و هیات رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی افغانستان امروز دوشنبه از هفتم اسد، روز ملی بیرق تجلیل کردند.
محمد فهیم هاشمی سرپرست این وزارت در سخنانی تاکید کرد که پرچم نماد غرور،. . .

بازگشت به خبر