جلسه هماهنگی برای آغاز توزیع جوازسیر و جوازرانندگی هوشمند برگزار شد

ashiq_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۷ - ۹:۳۹
د موټر ځیرکو جوازونو د وېش په پار، د همغږۍ ناسته وشوه

جلسه مشترک برای بررسی روند کار توزیع جوازسیر و جواز رانندگی دیجیتلی، امروز، دوشنبه، 6 عقرب 1398 با حضور محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، یما یاری وزیر ترانسپورت، احمدذکی سرفراز شاروال کابل و داوود چکری رییس اداره ترافیک، برگزار گردید.
در این جلسه، به تفصیل روی مشکلات فراراه آغاز دیجیتل سازی جواز سیر و جواز رانندگی، صحبت شد و محمد فهمیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، خواستار حل هرچه عاجل مشکلات کنونی و آغاز این پروژه گردید.
آقای هاشمی ضمن آمادگی این وزارت برای هرنوع همکاری با ادارات مسوول دیگر، تاکید کرد که این روند می تواند مشکلات زیاد شهروندان کشور را حل نماید و باید در این راستا، هماهنگی های بیشتری صورت گیرد.
یمایاری وزیر ترانسپورت، احمدذکی سرفراز شاروال کابل و داوودچکری رییس عمومی ترافیک نیز در این جلسه در باره آمادگی های شان برای آغاز این پروژه صحبت کردند.
آقای یاری وزیر ترانسپورت بر لزوم برگزاری یک جلسه مشترک با وزارت عدلیه برای نهایی کردن قوانین و مقرره های مربوطه تاکید کرد و گفت که وزارت مالیه نیز در قسمت تهیه منابع مالی این برنامه، همکاری نماید.
احمدذکی سرفراز شاروال کابل نیز از آمادگی های این نهاد برای پیشبرد کارها سخن گفته تاکید کرد که هم اکنون، مرکز اخذ امتحان عملی از متقاضیان آماده است و پرسنل لازم نیز برای پیشبردکارهای مراجعین، استخدام شده است.
در این نشست، شرکت کنندگان تاکید کردند که تمامی آمادگی های لازم توزیع جوازسیر و جوازرانندگی هوشمند، باید نهایی گردد و کمیته های کاری مشترک برای رسیدن به این هدف، کارهای شان را آغاز کنند.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۱۴:۴
Background image

دیدار والی بامیان با وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

محمد فهیم هاشمی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی قبل از ظهر امروز(شنبه، ۲۱ سرطان) با سید انور رحمتی والی بامیان، در دفتر کارش دیدار و گفتگو نمود.

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۸:۱۲
Background image

نشست هیات رهبری شرکت مخابراتی افغان تلیکام برگزارشد

این نشست بعد از ظهر روز (سه شنبه، 17 سرطان) به ریاست محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر تکنالوژی معلوماتی، مخابرات و ساینس و مسؤلان شرکت افغان تلیکام برگزار شد. در این نشست ابتدا. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۶:۱
Background image

جلسه بودجه تحت ریاست محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر وزارت تکنالوژی معلوماتی، مخابرات و ساینس برگزار گردید

 جلسه هیات رهبری وزارت تکنالوژی معلوماتی مخابرات و ساینس قبل از ظهر امروز ( یکشنبه، 15 ماه سرطان ) به ریاست محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت و نامزد وزیر و رؤسای بخش های مختلف وزارت. . .

بازگشت به خبر