جلسه مشترک برای الکترونیک سازی خدمات شاروالی کابل

Author image
Alireza Khaliqyar
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۶:۱۳
Acting minister of Communications and IT meets with Kabul Mayor

محترم محمدفهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم احمد ذکی سرفراز شاروال کابل دیدار نموده و روی الکترونیک سازی خدمات شاروالی کابل صحبت نمودند.

در این نشست آقای سرفراز شاروال کابل خواهان همکاری های وزارت مخابرات در بخش صدور جواز های شاروالی، خدمات عامه، و تنظیف شهر کابل از طریق برنامه های الکترونیکی وزارت شده و افزود که شاروالی کابل از تلاش وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در عرصه خدمات الکترونیکی قدر دانی می نماید.


سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی افزود که وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی آماده همکاری همه با جانبه با همه ادارات و وزارت خانه ها بوده و خوشحال است که زمینه همکاری با شاروالی کابل فراهم گردد تا مردم کابل از طریق الکترونیک شدن خدمات شاروالی مستفید گردند.

در این نشست آقای هاشمی روی همکاری اداراه آسان خدمت با شاروالی کابل تاکید نموده گفت که از هیچ نوع همکاری در بخش الکترونیک سازی شاروالی کابل کوتاهی نخواهیم کرد اما روی میکانیزم های ارایه خدمات نظارت جدی خواهیم داشت.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۷
Background image

تاکید وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی بر کاهش قیمت های خدمات انترنت

محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ضمن ملاقات با معاون تخنیکی اداره آترا انجنیر نقیب الله سیلاب روی کاهش قیمت انترنت تأکید کرد.

در این ملاقات سرپرست وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۵
Background image

از شانزدهمین سالگرد تصویب قانون اساسی افغانستان در وزارت مخابرات تجلیل به عمل امد

امروز چهار شنبه ۱۸ ماه جدی ۱۳۹۸ به رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، اعضای کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی و جمع از روسای وزارت برگزار گردید.

در اغاز این نشست سرپرست و. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۶:۵
Background image

اشتراک سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژي معلوماتی درسمپوزیم ملي اصلاحات معارف:

 

 

محمد فهیم هاشمي، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژي معلوماتي، امروز دوشنبه ۱۶ جدی سال ۱۳۹۸ در سمپوزیم ملي معارف تحت شعار «اصلاحات بهتر- معارف پویاتر» اشتراک کرد.

این نشست با. . .

بازگشت به خبر