جلسه مشترک برای الکترونیک سازی خدمات شاروالی کابل

Author image
Alireza Khaliqyar
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۶:۱۳
Acting minister of Communications and IT meets with Kabul Mayor

محترم محمدفهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم احمد ذکی سرفراز شاروال کابل دیدار نموده و روی الکترونیک سازی خدمات شاروالی کابل صحبت نمودند.

در این نشست آقای سرفراز شاروال کابل خواهان همکاری های وزارت مخابرات در بخش صدور جواز های شاروالی، خدمات عامه، و تنظیف شهر کابل از طریق برنامه های الکترونیکی وزارت شده و افزود که شاروالی کابل از تلاش وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در عرصه خدمات الکترونیکی قدر دانی می نماید.


سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی افزود که وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی آماده همکاری همه با جانبه با همه ادارات و وزارت خانه ها بوده و خوشحال است که زمینه همکاری با شاروالی کابل فراهم گردد تا مردم کابل از طریق الکترونیک شدن خدمات شاروالی مستفید گردند.

در این نشست آقای هاشمی روی همکاری اداراه آسان خدمت با شاروالی کابل تاکید نموده گفت که از هیچ نوع همکاری در بخش الکترونیک سازی شاروالی کابل کوتاهی نخواهیم کرد اما روی میکانیزم های ارایه خدمات نظارت جدی خواهیم داشت.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۱۴:۰
Background image

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات: سریع سازی خدمات پُستی اولویت کاری ماست

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور در مراسم امضای تفاهمنامه میان ریاست افغان پُست و شرکت یورو پارسل می گوید: «طرح ما برای افغان پُست این است که مصونیت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۴:۲۰
Background image

تلاش ها برای حل چالش های مخابراتی در بلخ به گونه جدی ادامه دارد.

محمد فهیم هاشمی، سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور در دیدار با مسؤولان ارشد شرکت های مخابراتی از آنان خواست که به زودترین فرصت معضل قطع شبکه های مخابراتی در بلخ را حل کنند.. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۵/۷ - ۱۲:۳
Background image

تجلیل از روز ملی بیرق در وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

کارمندان و هیات رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی افغانستان امروز دوشنبه از هفتم اسد، روز ملی بیرق تجلیل کردند.
محمد فهیم هاشمی سرپرست این وزارت در سخنانی تاکید کرد که پرچم نماد غرور،. . .

بازگشت به خبر