توافقات جامع برای بهبود خدمات مخابراتی و انترنیتی

Author image
Alireza Khaliqyar
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۱۷:۲۲
توافقات جامع برای بهبود خدمات مخابراتی و انترنیتی

محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کاری خود با مسوولین اداره اترا دیدار نموده و درباره خدمات مخابراتی و انترنیتی ضمن شریک ساختن مشکلات مردم، موقف وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی را واضح ساخت و خواهان حل مشکلات قیمت و کیفیت خدمات مخابراتی و انترنیتی شدند.
مسوولین اداره اترا ضمن ارایه برنامه‌های بعدی شان به خاطر بهبود کیفیت خدمات و کاهش قیمت های خدمات مخابراتی تعهدات سپردند که تیم های تخنیکی شان در این بخش‌ها کار می‌کند و عنقریب به همه مشکلات مردم رسیدگی خواهد شد. وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به مسوولین اداره اترا وعده همکاری نموده حمایت شان را از برنامه های این اداره اظهار نمود.
وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی همچنان در نظر دارد عنقریب یک گفتمان جامع سکتور مخابرات و تکنالوژی معلوماتی را دایر نموده و درباره راه حل های مشکلات و‌چالشهای فرا راه این سکتور گفتگو نمایند .

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۱:۴۶
Background image

روند توزیع جواز رانندگی هوشمند آغاز شد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز شنبه، 9 سنبله روند آزمایشی توزیع جواز سیر و رانندگی الکترونیکی را افتتاح کرد.
در مراسم افتتاحیه این روند، علاوه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۱۵:۴۱
Background image

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت افغان بیسیم دیدار کرد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز، چهارشنبه، 6 سنبله، با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت مخابراتی افغان بیسیم دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، آقای. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۹:۴۶
Background image

سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی: هرات ظرفیت بالایی برای تبدیل شدن به یک شهردیجیتلی را دارد

محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز سه شنبه، 5 سنبله در مراسم بزرگداشت از پیشرفت های فناوری در هرات گفت که ظرفیت هرات در راستای رشد تکنالوژی مثال زدنی است و. . .

بازگشت به خبر