تأکید سرپرست و نامزد وزیر مخابرات بر پیوستن شرکت MTN به سیستم ریل‌تایم

ashiq_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۱۳:۴
تأکید سرپرست و نامزد وزیر مخابرات بر پیوستن شرکت MTN به سیستم ریل‌تایم

محترم محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور، امروز چهارشنبه، در دیدار با رییس اجرایی شرکت مخابراتی «ام تی ان» از این شبکه خواسته است تا به خاطر تأمین شفافیت در روند گردآوری شفاف ده درصد مالیه از کریدت کارت‌های مصرفی به سیستم ریل تایم وصل شود.
آقای هاشمی همچنان تأکید کرده است که باید ارایه خدمات مخابراتی و انترنتی از سوی شرکت مخابراتی ام تی ان بهبود یابد تا شهروندان بتوانند از خدمات با کیفیت آن مستفید شوند.
در همین حال رییس اجرایی شرکت ام تی ان از آمادگی کامل برای پیوستن با سیستم ریل تایم اطمینان داده گفت که برای بهبود کیفیت ارایه ی خدمات مخابراتی و اینترنیتی نیز، این شرکت تلاش می کند و برنامه های انکشافی جدی روی دست دارد.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۵:۵۴
Background image

از روز جهانی معلولین در وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی تجلیل شد


از روز جهانی معلولین، امروز یکشنبه 17 قوس با حضور داکتر هادی هدایتی معین مالی و اداری، شماری از مسوولان و کارمندان معلول این وزارت تجلیل شد.
آقای هدایتی معین مالی و اداری وزارت مخابرات. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۲ - ۱۴:۱
Background image

فهیم هاشمی: برای مبارزه با فساد آماده دیجیتل سازی سایر ادارات هستیم

 

محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز 12 قوس 1398 در نشست مشترکِ لوی څارنوالی، سکرتریت ویژه مبارزه با فساد اداری و وزارت مخابرات و تکنالوژی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۷ - ۹:۵۳
Background image

شرکت سرپرست و نامزد وزیر مخابرات در چهاردهمین نشست جهانی انجمن مدیریت اینترنیت در آلمان

چهاردهمین نشست جهانی انجمن مدیریت اینترنیت(IGF) با شرکت بیش از دو هزار نفر از سراسر دنیا، روز سه شنبه، 26 نوامبر در آلمان آغاز شد که محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و. . .

بازگشت به خبر