افتتاح اولین مرکز آسان خدمت برای جمع آوری عواید و جواز های تجارتی

Author image
Alireza Khaliqyar
چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۳
افتتاح اولین مرکز آسان خدمت برای جمع آوری عواید و جواز های تجارتی

محترم شهزاد آريوبي وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز با همراهی محترم داکتر محمد همایون قیومی سرپرست وزارت مالیه اولین مرکز آسان خدمت برای جمع آوری عواید و جواز های تجارتی را افتتاح نمودند.

در این مرکز بر علاوه جمع آوری مالیه دهندگان کوچک و متوسط، سهولت های بانکی و جوازهای تجارتی نیز به شکل یک کمپلکس تجارتی موجود میباشد.

محترم شهزاد آريوبي گفت، اداره آسان خدمت وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در تلاش است که پروسه های خدمات عامه را ساده ساخته و سهولت ها را برای سرمایه گذاران و هموطنان خود ایجاد نماید که ایجاد این مرکز یکی از نمونه های کار می باشد.

این مرکز توسط وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به تکنالوژی عصری و سیسم سگتاس مجهز شده و همه کارمندان شان توسط اداره آسان خدمت اموزش داده شده است.

محترم آريوبی در افتتاح این مرکز افزود که وزارت مخابرات میخواهد زمینه خدمات آنلاین را همراه این مرکز مساعد ساخته که خدمات بیمه، اخذ TIN نمبر و زمینه سازی خدمات پُستی را شامل میباشد.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۵:۶
Background image

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی همه مکاتب کشور را از طریق شبکه فایبر نوری باهم وصل می نماید

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی درعرصه فراهم آوری تسهیلات تعلیمات معاصر با وزارت معارف و اداره تنظیم خدمات مخابراتی افغانستان به گونه مشترک کار می نماید تا مکاتب کشور را به تجهیزات. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۳
Background image

افتتاح سیستم انلاین اخذ پاسپورت

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، سیستم انلاین اخذ پاسپورت را که توسط متخصصین افغان ایجاد گردیده با حضور محترم مسعود اندرابی سرپرست وزارت داخله، منسوبین ریاست پاسپورت. . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۱
Background image

امروز گزارش سالانه دستاورد ها و فعالیت های وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی را به حضور جلالتمآب محمد اشرف غنی رئیس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان تقدیم نمودیم.

جلالتمآب رئیس جمهور ضمن ابراز خرسندی از فعالیت ها و دستاورد های ما، ابراز داشتند که وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی گام های مهم را در راستای افزایش عواید، تسهیل خدمات عامه، ترویج. . .

بازگشت به خبر