افتتاح اولین مرکز آسان خدمت برای جمع آوری عواید و جواز های تجارتی

Author image
Alireza Khaliqyar
چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۳
افتتاح اولین مرکز آسان خدمت برای جمع آوری عواید و جواز های تجارتی

محترم شهزاد آريوبي وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز با همراهی محترم داکتر محمد همایون قیومی سرپرست وزارت مالیه اولین مرکز آسان خدمت برای جمع آوری عواید و جواز های تجارتی را افتتاح نمودند.

در این مرکز بر علاوه جمع آوری مالیه دهندگان کوچک و متوسط، سهولت های بانکی و جوازهای تجارتی نیز به شکل یک کمپلکس تجارتی موجود میباشد.

محترم شهزاد آريوبي گفت، اداره آسان خدمت وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در تلاش است که پروسه های خدمات عامه را ساده ساخته و سهولت ها را برای سرمایه گذاران و هموطنان خود ایجاد نماید که ایجاد این مرکز یکی از نمونه های کار می باشد.

این مرکز توسط وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به تکنالوژی عصری و سیسم سگتاس مجهز شده و همه کارمندان شان توسط اداره آسان خدمت اموزش داده شده است.

محترم آريوبی در افتتاح این مرکز افزود که وزارت مخابرات میخواهد زمینه خدمات آنلاین را همراه این مرکز مساعد ساخته که خدمات بیمه، اخذ TIN نمبر و زمینه سازی خدمات پُستی را شامل میباشد.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۷
Background image

تاکید وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی بر کاهش قیمت های خدمات انترنت

محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ضمن ملاقات با معاون تخنیکی اداره آترا انجنیر نقیب الله سیلاب روی کاهش قیمت انترنت تأکید کرد.

در این ملاقات سرپرست وزارت. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۵
Background image

از شانزدهمین سالگرد تصویب قانون اساسی افغانستان در وزارت مخابرات تجلیل به عمل امد

امروز چهار شنبه ۱۸ ماه جدی ۱۳۹۸ به رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، اعضای کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی و جمع از روسای وزارت برگزار گردید.

در اغاز این نشست سرپرست و. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۶:۵
Background image

اشتراک سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژي معلوماتی درسمپوزیم ملي اصلاحات معارف:

 

 

محمد فهیم هاشمي، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژي معلوماتي، امروز دوشنبه ۱۶ جدی سال ۱۳۹۸ در سمپوزیم ملي معارف تحت شعار «اصلاحات بهتر- معارف پویاتر» اشتراک کرد.

این نشست با. . .

بازگشت به خبر