افتتاح اولین مرکز آسان خدمت برای جمع آوری عواید و جواز های تجارتی

Author image
Alireza Khaliqyar
چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۳
افتتاح اولین مرکز آسان خدمت برای جمع آوری عواید و جواز های تجارتی

محترم شهزاد آريوبي وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز با همراهی محترم داکتر محمد همایون قیومی سرپرست وزارت مالیه اولین مرکز آسان خدمت برای جمع آوری عواید و جواز های تجارتی را افتتاح نمودند.

در این مرکز بر علاوه جمع آوری مالیه دهندگان کوچک و متوسط، سهولت های بانکی و جوازهای تجارتی نیز به شکل یک کمپلکس تجارتی موجود میباشد.

محترم شهزاد آريوبي گفت، اداره آسان خدمت وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در تلاش است که پروسه های خدمات عامه را ساده ساخته و سهولت ها را برای سرمایه گذاران و هموطنان خود ایجاد نماید که ایجاد این مرکز یکی از نمونه های کار می باشد.

این مرکز توسط وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به تکنالوژی عصری و سیسم سگتاس مجهز شده و همه کارمندان شان توسط اداره آسان خدمت اموزش داده شده است.

محترم آريوبی در افتتاح این مرکز افزود که وزارت مخابرات میخواهد زمینه خدمات آنلاین را همراه این مرکز مساعد ساخته که خدمات بیمه، اخذ TIN نمبر و زمینه سازی خدمات پُستی را شامل میباشد.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۸
Background image

ملاقات با معاون اداری اتحادیه TRA عمارات متحده عربی

محترم صمد افغان جنرال قونسل اففانستان مقیم دوبی، به سلسله ملاقات های شان این بار با محترم محمد ماجد المسمار معین اداری وزارت مخابرات وتکنالوژی معلوماتی امارت متحده عربی ملاقات نموده و. . .

شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۲
Background image

ملاقات دو جانبه با وزیر مالیه آذربایجان

محترم پروفیسور دکتور محمد همایون قیومی سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد رئیس جمهور و محترم شهزاد آریوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم سمیر شریف اوف وزیر مالیه جمهوری. . .

شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵
Background image

ملاقات هیئت عالی رتبه افغانی با وزیر زراعت آذربایجان

محترم پروفیسور دکتور محمد همایون قیومی سرپرست وزارت مالیه و مشاور ارشد رئیس جمهور و محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی ؛ با محترم انعام کریموف وزیر زراعت آذربایجان ملاقات نمودیم. . .

بازگشت به خبر