افتتاح اولین مرکز آسان خدمت برای جمع آوری عواید و جواز های تجارتی

Author image
Alireza Khaliqyar
چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۳
افتتاح اولین مرکز آسان خدمت برای جمع آوری عواید و جواز های تجارتی

محترم شهزاد آريوبي وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز با همراهی محترم داکتر محمد همایون قیومی سرپرست وزارت مالیه اولین مرکز آسان خدمت برای جمع آوری عواید و جواز های تجارتی را افتتاح نمودند.

در این مرکز بر علاوه جمع آوری مالیه دهندگان کوچک و متوسط، سهولت های بانکی و جوازهای تجارتی نیز به شکل یک کمپلکس تجارتی موجود میباشد.

محترم شهزاد آريوبي گفت، اداره آسان خدمت وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در تلاش است که پروسه های خدمات عامه را ساده ساخته و سهولت ها را برای سرمایه گذاران و هموطنان خود ایجاد نماید که ایجاد این مرکز یکی از نمونه های کار می باشد.

این مرکز توسط وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به تکنالوژی عصری و سیسم سگتاس مجهز شده و همه کارمندان شان توسط اداره آسان خدمت اموزش داده شده است.

محترم آريوبی در افتتاح این مرکز افزود که وزارت مخابرات میخواهد زمینه خدمات آنلاین را همراه این مرکز مساعد ساخته که خدمات بیمه، اخذ TIN نمبر و زمینه سازی خدمات پُستی را شامل میباشد.

تازه ترین خبر

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۴:۳۳
Background image

رهبری وزارت برای حسابدهی به مردم مصمم است

محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در جلسه کمیته مشترک نظارت از جمع آوری 10 در صد محصول خدمات مخابراتی که متشکل از رهبری وزارت مخابرات، وزارت مالیه و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۶:۱۳
Background image

جلسه مشترک برای الکترونیک سازی خدمات شاروالی کابل

محترم محمدفهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم احمد ذکی سرفراز شاروال کابل دیدار نموده و روی الکترونیک سازی خدمات شاروالی کابل صحبت نمودند.

در این نشست آقای. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۵:۲
Background image

کوشش می کنیم نوآوری را به میان آورده و بیروکراسی را کاهش دهیم

محمد فهیم هاشمی سرپرست وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در نشستی با مسوولین رسانه ها وعده سپرد تا در بخش مخابرات تغییرات قابل مشاهده را بوجود بیاورد
محترم هاشمی، فعالیت ها، اهداف و. . .

بازگشت به خبر