افتتاح اولین مرکز آسان خدمت برای جمع آوری عواید و جواز های تجارتی

Author image
Alireza Khaliqyar
چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۳
افتتاح اولین مرکز آسان خدمت برای جمع آوری عواید و جواز های تجارتی

محترم شهزاد آريوبي وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز با همراهی محترم داکتر محمد همایون قیومی سرپرست وزارت مالیه اولین مرکز آسان خدمت برای جمع آوری عواید و جواز های تجارتی را افتتاح نمودند.

در این مرکز بر علاوه جمع آوری مالیه دهندگان کوچک و متوسط، سهولت های بانکی و جوازهای تجارتی نیز به شکل یک کمپلکس تجارتی موجود میباشد.

محترم شهزاد آريوبي گفت، اداره آسان خدمت وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در تلاش است که پروسه های خدمات عامه را ساده ساخته و سهولت ها را برای سرمایه گذاران و هموطنان خود ایجاد نماید که ایجاد این مرکز یکی از نمونه های کار می باشد.

این مرکز توسط وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به تکنالوژی عصری و سیسم سگتاس مجهز شده و همه کارمندان شان توسط اداره آسان خدمت اموزش داده شده است.

محترم آريوبی در افتتاح این مرکز افزود که وزارت مخابرات میخواهد زمینه خدمات آنلاین را همراه این مرکز مساعد ساخته که خدمات بیمه، اخذ TIN نمبر و زمینه سازی خدمات پُستی را شامل میباشد.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۱:۴۶
Background image

روند توزیع جواز رانندگی هوشمند آغاز شد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز شنبه، 9 سنبله روند آزمایشی توزیع جواز سیر و رانندگی الکترونیکی را افتتاح کرد.
در مراسم افتتاحیه این روند، علاوه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۱۵:۴۱
Background image

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت افغان بیسیم دیدار کرد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز، چهارشنبه، 6 سنبله، با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت مخابراتی افغان بیسیم دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، آقای. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۹:۴۶
Background image

سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی: هرات ظرفیت بالایی برای تبدیل شدن به یک شهردیجیتلی را دارد

محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز سه شنبه، 5 سنبله در مراسم بزرگداشت از پیشرفت های فناوری در هرات گفت که ظرفیت هرات در راستای رشد تکنالوژی مثال زدنی است و. . .

بازگشت به خبر