اشتراک هیئت رهبری وزارت مخابرات در نمایشگاه مشترک تکت پُستی چین – افغانستان

Author image
Alireza Khaliqyar
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۹:۳۶
اشتراک هیئت رهبری وزارت مخابرات در نمایشگاه مشترک تکت پُستی چین – افغانستان

امروز سه شنبه ۱۷ ميزان ۱۳۹۷، محترم شهزاد آريوبي وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در نمایشگاه مشترک تکت پُستی چین – افغانستان بمناسبت روز جهانی پُست از به همکاری وزارت مخابرات و سفارت چین در مقر آن سفارت تدویر گردیده بود، اشتراک نمود.
محترم شهزاد آریوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در صحبت های خویش از همکاری های کشور دوست چین در بخش های مختلف با افغانستان سپاسگزاری نمود، بر علاوه ایشان در مورد انکشافات و عصری سازی خدمات پستی در کشور و همکاری های آن کشور در این عرصه یاد آوری نمود.
همچنان بمناسبت دوستی متداوم با کشور چین و صدومین سالروز استقلال کشور و هفتادمین سالروز ملی چین، رهبری وزارت در نظر دار که از جانب ریاست افغان پست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی مهر مشترک پستی افغان - چین را طبع نمایند.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۵:۶
Background image

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی همه مکاتب کشور را از طریق شبکه فایبر نوری باهم وصل می نماید

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی درعرصه فراهم آوری تسهیلات تعلیمات معاصر با وزارت معارف و اداره تنظیم خدمات مخابراتی افغانستان به گونه مشترک کار می نماید تا مکاتب کشور را به تجهیزات. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۳
Background image

افتتاح سیستم انلاین اخذ پاسپورت

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، سیستم انلاین اخذ پاسپورت را که توسط متخصصین افغان ایجاد گردیده با حضور محترم مسعود اندرابی سرپرست وزارت داخله، منسوبین ریاست پاسپورت. . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۱
Background image

امروز گزارش سالانه دستاورد ها و فعالیت های وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی را به حضور جلالتمآب محمد اشرف غنی رئیس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان تقدیم نمودیم.

جلالتمآب رئیس جمهور ضمن ابراز خرسندی از فعالیت ها و دستاورد های ما، ابراز داشتند که وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی گام های مهم را در راستای افزایش عواید، تسهیل خدمات عامه، ترویج. . .

بازگشت به خبر