اشتراک در جلسه شورای تجاری اتحادیه اروپا- افغانستان

Author image
Alireza Khaliqyar
یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۶:۳۱
اشتراک در جلسه شورای تجاری اتحادیه اروپا- افغانستان

محترم شهزاد آريوبي وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در جلسه شورای تجاری اتحادیه اروپا-افغانستان با اشتراک اعضای تجاری اتحادیه اروپا، سفیر اتحادیه اروپا و سفرا و نمایندگان ده کشور اروپایی،شماری از اعضای کابینه، اعضای کمیته مصوونیت سکتور خصوصی به ریاست استاد دانش معاون دوم ریاست جمهوری اشتراک نمودند
دراین جلسه مشکلات موجود در اسناد تقنینی و چوکات حقوقی فعالیت های تجاری، چگونگی وضعیت سکتور معادن و تکنالوژی معلوماتی، چالش های امنتیتی و دیگر موارد مرتبط به سکتور خصوصی در عرصه تجارت مورد بررسی قرار گرفت.
در جریان جلسه در باره مشکلات موجود در سکتور مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، ایجاد دیدگام مشترک و نقش این سکتور در پيشرفت اقتصادی و اجتماعی افغانستان بحث صورت گرفت و نماینده اتحادیه تکنالوژی معلوماتی افغانستان پریزنتیشن مفصلی را در این بخش ارائه نمود
محترم شهزاد آريوبی ضمن استماع مشکلات و نگرانی های سکتور تکنالوژی معلوماتی از اجراآت وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در زمینه کاهش مشکلات مرتبط به تکنالوژی معلوماتی توضیح داده و به همکاری جدی با سکتور خصوصی تأکید ورزیدند.

در جلسه فیصله شد که سکتور خصوصی و نهادهای مسئول دولتی، پیشنهادات و مشکلاتی را که از جانب فعالان سکتور خصوصی در این جلسه طرح شد، طی جلسات جداگانه به بررسی گرفته و برای آن راه حل مناسب جستجو کنند.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۰:۱۵
Background image

محترم شهزاد آریوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم اسماعیل جرودی (Ismail Jaroudi) معاون عمومی گروپ شرکت مخابراتی ام تی ان (MTN) برای افغانستان ملاقات نمودند.

محترم شهزاد آریوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کاری خویش با محترم اسماعیل جرودی (Ismail Jaroudi) معاون عمومی گروپ شرکت مخابراتی ام تی ان (MTN) و سایر مسئولان آن شرکت. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۶:۸
Background image

محترم شهزاد آریوبی با نماینده مردم در شورای ولایتی، استادان پوهنتون، جوانان و فعالان مدنی ولایت پکتیا دیدار نمودند.

امروز محترم شهزاد آریوبی، وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در دیدار که با نماینده مردم در شورای ولایتی، استادان پوهنتون، جوانان و فعالان مدنی ولایت پکتیا داشت، خواست های آنها را در مورد. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۴:۲۴
Background image

وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم مولوی عبدالحکیم منیب سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف دیدار نمودند.

امروز محترم شهزاد آریوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم مولوی عبدالحکیم منیب سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف دیدار نموده و در مورد الکترونیکی سازی امور وزارت، مسایل اداری،. . .

بازگشت به خبر