از هر Mb انترنت مردم حساب داده شود!

Author image
Alireza Khaliqyar
دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۰:۴۶
MCIT: accountable for every Mb internet

محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز ضمن دیدار از بخش فایبر نوری و توزیع انترنت شرکت افغان تيلی کام دیدار نموده به مسوولین هدایت نمود تا در بخش ارایه خدمات انترنت دقیق بوده و حتی به اندازه یک افغانی انترنت مردم ضایع نگردد.

محترم هاشمی افزود که شرکت افغان تیلی کام منحیث ارایه کننده خدمات انترنت باید از هر Mb انترنت مردم حساب داده و سیستم مدیریت توزیع انترنت را به سطح بین المللی عیار نماید.

همچنین آقای هاشمی افزود که برای هر مشتری باید مقدار انترنت خریداری شده ارایه شود و از بخشهای مربوطه خواهان گزارش مفصل از ارایه مقدار انترنت و نظارت جدی از مانیتورینگ بخش توزیع انترنت گردید.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۲۶ - ۱۹:۲۴
Background image

نسل چهارم 4G شرکت مخابراتی سلام فعال گردید!

محترم محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در برنامه افتتاح نسل چهارم خدمات انترنت سلام  گفت که  فعال شدن این خدمات را اقدام خوب در راستایی ارایه خدمات. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰
Background image

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی از روز جهانی زن بزرگداشت نمود!


ملالی یوسفزی رییس جندر این وزارت در محفل که به مناسبت هشت مارچ در این وزارت برگزار شده بود ضمن تبریکی هشت مارچ تاکید بالای برابری های مرد و زن گفت: هشت مارچ در اصل روز همبستگی زنان. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۵:۲۷
Background image

وزارت مخابرات وتکنالوژی معلوماتی ۴۳ درصد بیشتر از هدف تعیین شده عاید جمع آوری نموده است:

 

 ترتیب نقشه راه مسیر تکامل سکتور مخابرات، تعریف دیدگاه واضح برای سکتور، ترتیب طرح لایحه وظایف ومسوولیت های وزارت، ترتیب ۱۲ پالیسی ۱۲رهنمود  و۱۱ استندرد و ایجاد هماهنگی میان ادارات. . .

بازگشت به خبر