کارگاه اموزش در مورد تثبیت نیازمندی ها به ابتکار ادره تدارکات ملی به راه انداخته شد

Author image
Alireza Khaliqyar
شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۱:۲۵
کارگاه اموزش در مورد تثبیت نیازمندی ها به ابتکار ادره تدارکات ملی به راه انداخته شد

کارکاه آموزشی یک روزه در مورد ثبیت نیازمندی های اداره از طرف مربیان اداره ملی تدارکات برای کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در این وزارت دایر گردید.

در این کارگاه که بیشتر از 25 تن از کارمندان ریاست های مختلف وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی شرکت نموده بودند مراحل مختلف تثبیت نیازمندی های اداره و همچنان تفاوت میان خواست و نیازمندی را اموزش دیدند.

قابل ذکر است که مراحل ثبیت نیازمندی اداره یکی از مهترین مراحل خریداری اجناس میباشد، بنآ این مرحله به دقت بیشتر ضرورت دارد و لازم است عناصر مختلف تثبیت نیازمندی که شامل در نظر گرفتن امکانات بازار یعنی موجودیت جنس در بازارها که یکی از مهمترین شرایط تثبیت نیازمندی بشمار میرود و همچنان شریط تحویل دهی جنس، ذکرمشخصات جنس و سایر موضوعات از جمله عناصر تثبیت نیازمندی های اداره میاشد.

هرگاه ادره نتواند این نکات را در هنگام تثبت نیازمندی در نظر گیرد، در حقیقت صدمه اقتصادی میبند.

فراگیری مهارت تثبت نیازمندی ها از جمله ضروریات هر ادره بشمار میرود، که خوشبختانه تعداد از کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی فرصت بدست اوردن این مهارت را پیدا کردند.

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی همواره تلاش نموده که با دایر نمودن همچوکار گاه های اموزشی ظرفیت کاری کارمندانش را ارتقا بخشد که باعث سرعت و دقت بیشتر در امور گردیده.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۵
Background image

از شانزدهمین سالگرد تصویب قانون اساسی افغانستان در وزارت مخابرات تجلیل به عمل امد

امروز چهار شنبه ۱۸ ماه جدی ۱۳۹۸ به رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، اعضای کمیسیون مستقل نظارت بر تطبیق قانون اساسی و جمع از روسای وزارت برگزار گردید.

در اغاز این نشست سرپرست و. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۶:۵
Background image

اشتراک سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژي معلوماتی درسمپوزیم ملي اصلاحات معارف:

 

 

محمد فهیم هاشمي، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژي معلوماتي، امروز دوشنبه ۱۶ جدی سال ۱۳۹۸ در سمپوزیم ملي معارف تحت شعار «اصلاحات بهتر- معارف پویاتر» اشتراک کرد.

این نشست با. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۱:۳۳
Background image

امضا تفاهم نامه وزارت مخابرات و تکنالوژي معلوماتی با سه شرکت انترنیتي:


امروز یک شنبه مورخ 15 ماه جدی سال 1398 بر اساس یک تفاهم نامه بین وزارت مخابرات و تکنالوژي معلوماتی و هییت رهبری سه شرکت انترنتی، افغان تلیکام، رها نت و نارت تلیکام، شرکت های مذکور با. . .

بازگشت به خبر