کارگاه اموزش در مورد تثبیت نیازمندی ها به ابتکار ادره تدارکات ملی به راه انداخته شد

Author image
Alireza Khaliqyar
شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۱:۲۵
کارگاه اموزش در مورد تثبیت نیازمندی ها به ابتکار ادره تدارکات ملی به راه انداخته شد

کارکاه آموزشی یک روزه در مورد ثبیت نیازمندی های اداره از طرف مربیان اداره ملی تدارکات برای کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در این وزارت دایر گردید.

در این کارگاه که بیشتر از 25 تن از کارمندان ریاست های مختلف وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی شرکت نموده بودند مراحل مختلف تثبیت نیازمندی های اداره و همچنان تفاوت میان خواست و نیازمندی را اموزش دیدند.

قابل ذکر است که مراحل ثبیت نیازمندی اداره یکی از مهترین مراحل خریداری اجناس میباشد، بنآ این مرحله به دقت بیشتر ضرورت دارد و لازم است عناصر مختلف تثبیت نیازمندی که شامل در نظر گرفتن امکانات بازار یعنی موجودیت جنس در بازارها که یکی از مهمترین شرایط تثبیت نیازمندی بشمار میرود و همچنان شریط تحویل دهی جنس، ذکرمشخصات جنس و سایر موضوعات از جمله عناصر تثبیت نیازمندی های اداره میاشد.

هرگاه ادره نتواند این نکات را در هنگام تثبت نیازمندی در نظر گیرد، در حقیقت صدمه اقتصادی میبند.

فراگیری مهارت تثبت نیازمندی ها از جمله ضروریات هر ادره بشمار میرود، که خوشبختانه تعداد از کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی فرصت بدست اوردن این مهارت را پیدا کردند.

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی همواره تلاش نموده که با دایر نمودن همچوکار گاه های اموزشی ظرفیت کاری کارمندانش را ارتقا بخشد که باعث سرعت و دقت بیشتر در امور گردیده.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۱۴:۰
Background image

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات: سریع سازی خدمات پُستی اولویت کاری ماست

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور در مراسم امضای تفاهمنامه میان ریاست افغان پُست و شرکت یورو پارسل می گوید: «طرح ما برای افغان پُست این است که مصونیت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۴:۲۰
Background image

تلاش ها برای حل چالش های مخابراتی در بلخ به گونه جدی ادامه دارد.

محمد فهیم هاشمی، سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور در دیدار با مسؤولان ارشد شرکت های مخابراتی از آنان خواست که به زودترین فرصت معضل قطع شبکه های مخابراتی در بلخ را حل کنند.. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۵/۷ - ۱۲:۳
Background image

تجلیل از روز ملی بیرق در وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

کارمندان و هیات رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی افغانستان امروز دوشنبه از هفتم اسد، روز ملی بیرق تجلیل کردند.
محمد فهیم هاشمی سرپرست این وزارت در سخنانی تاکید کرد که پرچم نماد غرور،. . .

بازگشت به خبر