کارگاه اموزش در مورد تثبیت نیازمندی ها به ابتکار ادره تدارکات ملی به راه انداخته شد

Author image
Alireza Khaliqyar
شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۱:۲۵
کارگاه اموزش در مورد تثبیت نیازمندی ها به ابتکار ادره تدارکات ملی به راه انداخته شد

کارکاه آموزشی یک روزه در مورد ثبیت نیازمندی های اداره از طرف مربیان اداره ملی تدارکات برای کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در این وزارت دایر گردید.

در این کارگاه که بیشتر از 25 تن از کارمندان ریاست های مختلف وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی شرکت نموده بودند مراحل مختلف تثبیت نیازمندی های اداره و همچنان تفاوت میان خواست و نیازمندی را اموزش دیدند.

قابل ذکر است که مراحل ثبیت نیازمندی اداره یکی از مهترین مراحل خریداری اجناس میباشد، بنآ این مرحله به دقت بیشتر ضرورت دارد و لازم است عناصر مختلف تثبیت نیازمندی که شامل در نظر گرفتن امکانات بازار یعنی موجودیت جنس در بازارها که یکی از مهمترین شرایط تثبیت نیازمندی بشمار میرود و همچنان شریط تحویل دهی جنس، ذکرمشخصات جنس و سایر موضوعات از جمله عناصر تثبیت نیازمندی های اداره میاشد.

هرگاه ادره نتواند این نکات را در هنگام تثبت نیازمندی در نظر گیرد، در حقیقت صدمه اقتصادی میبند.

فراگیری مهارت تثبت نیازمندی ها از جمله ضروریات هر ادره بشمار میرود، که خوشبختانه تعداد از کارمندان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی فرصت بدست اوردن این مهارت را پیدا کردند.

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی همواره تلاش نموده که با دایر نمودن همچوکار گاه های اموزشی ظرفیت کاری کارمندانش را ارتقا بخشد که باعث سرعت و دقت بیشتر در امور گردیده.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰
Background image

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی از روز جهانی زن بزرگداشت نمود!


ملالی یوسفزی رییس جندر این وزارت در محفل که به مناسبت هشت مارچ در این وزارت برگزار شده بود ضمن تبریکی هشت مارچ تاکید بالای برابری های مرد و زن گفت: هشت مارچ در اصل روز همبستگی زنان. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۵:۲۷
Background image

وزارت مخابرات وتکنالوژی معلوماتی ۴۳ درصد بیشتر از هدف تعیین شده عاید جمع آوری نموده است:

 

 ترتیب نقشه راه مسیر تکامل سکتور مخابرات، تعریف دیدگاه واضح برای سکتور، ترتیب طرح لایحه وظایف ومسوولیت های وزارت، ترتیب ۱۲ پالیسی ۱۲رهنمود  و۱۱ استندرد و ایجاد هماهنگی میان ادارات. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۱:۴۹
Background image

وعده همکاری سفارت چین با وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی!


آقای وانگ یو (Wang Yu) سفیر کشور چین با محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی  روی موضوعات دهلیز واخان، بندویت، فایبر نوری، تجارت الکترونیکی (e-Trade)،. . .

بازگشت به خبر