کارکردها و دستاوردهای مهم ریاست مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ولایت نورستان طی سال مالی ۱۳۹۹

naweed_admin
شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۱۵:۴۲
ولایت نورستان

۱- تکمیل و فعال سازی یک سایت روشن در منطقه دره بجگل ولسوالی دواب.

۲- فعال سازی به تعداد ۳ سایت مخابراتی اتصالات با استفاده از سیستم شریک سازی (sharing) از طریق سایت مخابراتی روشن در مناطق چتراس مربوط مرکز نورستان، مناطق بونی و اکت بن ولسوالی واما و منطقه بجگل ولسوالی دواب ولایت نورستان.

۳ –وصل تعداد ۸ سایت مخابراتی از سیستم ماهواره به سیستم مایکروویف در ولسوال نورگرام.

۴- آغاز فعالیت خدمات 3G افغان بیسیم در ولسوالی نورگرام.

۵- کندنکاری و فرش پایپ برای کیبل فایبرنوری به طول ۶ کیلومتر در مسیر شاهراه ولایات نورستان و کنرها در تفاهم با وزارت فواید عامه.

۶- تکمیل سروی دو سایت مخابراتی روشن از پروژه نهم تی دی اف (TDF) در ولسوالی های دواب و مندول؛ اما متاسفانه به دلیل عدم امنیت در مناطق یاد شده کار آن متوقف میباشد.

به سلسله برنامه حساب دهی دولت به ملت توسط ریاست ها و واحدهای ادارات محلی، ریاست مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ولایت نورستان طی محفل رسمی که در تالار کنفرانس های مقام ولایت نورستان برگزار شده بود از اجراآت و ‏کارکردهای خود طی سال مالی ۱۳۹۹ به مردم گزارش داد‎.‎

عبدالغفور ملکزی والی ولایت نورستان به نمایندگی از تمام سکتورها از جمله ریاست مخابرات و تکنالوژی معلوماتی این ولایت در مورد دستاوردهای ‏این سکتور معلومات ارائه کرد‎.‎

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۱۵:۳۲
Background image

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی گزارش و کارکردهای سال مالی۱۳۹۹ را ارایه کرد

به سلسله برنامه‌ی "حسابدهی دولت به ملت" امروز (پنج شنبه، ۷ حوت) ‏رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی نیز کارکردها و دستاوردهای این وزارت...

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۱۰:۴۳
Background image

معصومه خاوری:

افغانستان مانند اکثر کشورهای در حال توسعه در پی تسریع روند و ایجاد تحول دیجیتلی است‎ .‎اما ‏تحول دیجیتلی تنها ‏زمانی ممکن خواهد بود که منابع و ظرفیت های لازم برای توانمند سازی ‏کارکنان. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۱۰:۴۰
Background image

وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی:

شرکت مخابراتی افغان تیلیکام درکنار ارایه خدمات مخابراتی وانترنتی، خدمات اتصالی را با استفاده از ‏شبکه ملی ‏فایبرنوری، شبکه مایکروویف و شبکه ستلایت ارایه مینماید چنانچه توانسته است تنها. . .

بازگشت به خبر