معرفی مشاور تخنیکی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به کارمندان

naweed_admin
شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰:۵۰
سید حسن عدلیار مشاور تخنیکی وزارت مخابرات

محترم پوهاند سید حسن عدلیار که جدیدا به عنوان مشاور تخنیکی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی تقرر حاصل نموده، از سوی محترم احمد مسعود لطیف‌رای معین تخنیکی و مسلکی به کارمندان این وزارت معرفی و رسماً کار خود را آغاز کرد.

محترم احمد مسعود لطیف رای، پوهاند سید حسن عدلیار را که در رشته کمپیوتر ساینس دارای سند دکتورا و از جمله کادر‌های علمی کشور می‌باشد شخص مسلکی و واجد شرایط برای این وظیفه توصیف نموده و از همکاری‌های قانونی رهبری وزارت مخابرات در انجام و رسیدگی به امور، به ایشان اطمینان داد.

سید حسن عدلیار

همچنان محترم پوهاند سید حسن عدلیار از رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی که فرصت خدمت را به ایشان فراهم نموده اند تشکر نموده و اطمینان داد که در جهت دستیابی به اهداف این وزارت به صورت مسلکی در همکاری با سایر ادارات صادقانه کار نماید.

قابل یادآوری است، از اینکه محترم سید حسن عدلیار در رشته کمپیوتر ساینس دارای سند تحصیلی به سویه دکتورا می‌باشد و در بسیاری از بخش‌های مسلکی اجرای وظیفه کرده و دارای تجربه کافی بوده، از جانب رهبری وزارت مخابرات به مقام عالی ریاست الوزرا پیشنهاد گردیده بود که بعد از منظوری آن مقام عالی، رسماً به عنوان مشاور مسلکی این وزارت توظیف گردید.

سید حسن عدلیار مشاور تخنیکی وزارت مخابرات

 

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۹ - ۱۶:۱۰
Background image

ارزیابی فیلترشدن ویب سایت‌های غیر اخلاقی مربوط به شرکت‌های مخابراتی در ولایت کابل

مسدود شدن اپلیکیشن‌های انترنتی غیر اخلاقی و سایت‌های انترنتی غیر اخلاقی شرکت‌های مخابراتی...

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۶:۲۵
Background image

نظارت و بررسی سایت‌های انترنتی شرکت‌های مخابراتی ولایت کابل

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و اداره اترا به منظور تطبیق حکم مقام عالی ریاست الوزرا مبنی بر مسدود شدن سایت‌ها و اپلیکیشن‌های...

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۲۰ - ۱۵:۱۵
Background image

امضاء تفاهمنامه‌ همکاری میان ریاست مخابرات و انستیتوت تخنیکی و مسلکی ولایت ننگرهار

تفاهمنامه همکاری بین ریاست مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و انستیتوت تخنیکی و مسلکی ولایت ننگرهار به هدف ایجاد زمینة مناسب آموزش عملی...

بازگشت به خبر