سرپرست و نامزد وزیر مخابرات: سریع سازی خدمات پُستی اولویت کاری ماست

ashiq_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۱۴:۰
سرپرست و نامزد وزیر مخابرات: سریع سازی خدمات پُستی اولویت کاری ماست

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور در مراسم امضای تفاهمنامه میان ریاست افغان پُست و شرکت یورو پارسل می گوید: «طرح ما برای افغان پُست این است که مصونیت بهتر، با کیفیت بالا، کمترین قیمت و اندکترین زمان خدمات را فراهم کنند. در کنار آن دیجتل سازی و گسترش فعالیت های پُست در سطح کشور از اولویت های کاری ماست
سرپرست و نامزد وزیر مخابرات همچنان افزود: «آرزومند هستیم که شرکت افغان پُست به یکی از شرکت های سریعتر، مطمین تر و کاراترین نهاد پُست رسانی در سطح منطقه مبدل شود. آرزومندیم که خدمات افغان پُست بتواند در آینده نزدیک بهترین خدمات را به شهروندان کشور عرضه کنند.
در همین حال احمد وحید ویس، رییس افغان پُست می گوید که با امضای این تفاهمنامه از این پس تمامی مراسلات در سراسر کشور از 20 روز به 3 روز کاهش می یابد، همچنان افرادی که از خدمات پُستی استفاده میکنند، میتوانند به گونه ی آنلاین نیز روند ارسال پُست را ارزیابی کنند.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۸:۵۹
Background image

تفاهم وزارت‌ های مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و ترانسپورت برای الکترونیکی سازی خدمات ترانسپورتی

امروز، سه شنبه،26 سنبله، "تفاهمنامه‌ ساده سازی پروسه‌های مرتبط و مدرن سازی سیستم ترافیک افغانستان" میان محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و یما یاری وزیر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۱:۴۶
Background image

روند توزیع جواز رانندگی هوشمند آغاز شد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز شنبه، 9 سنبله روند آزمایشی توزیع جواز سیر و رانندگی الکترونیکی را افتتاح کرد.
در مراسم افتتاحیه این روند، علاوه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۱۵:۴۱
Background image

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت افغان بیسیم دیدار کرد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز، چهارشنبه، 6 سنبله، با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت مخابراتی افغان بیسیم دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، آقای. . .

بازگشت به خبر