دیدار معاون سیاسی ریاست الوزرا امارت اسلامی افغانستان با رئیس عمومی اداره اترا

naweed_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۲/۴ - ۱۵:۳۸
رئیس اترا

محترم مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزرای امارت اسلامی افغانستان با محترم مولوی سید برات شاه آغا ندیم رئیس عمومی اداره اترا وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی دیدار کرد.

طی این دیدار رئیس عمومی اداره اترا وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، پلان این اداره را به هدف تقویت سکتور مخابراتی، ارائه خدمات با کیفیت و گسترش پوشش خدمات مخابراتی با معاونیت سیاسی ریاست الوزرا شریک نمود.

مولوی سید برات شاه آغا ندیم گفت: بر اساس ارزیابی‌های آنها، اداره اترا از نظر مسلکی و ارائه خدمات بهتر نسبت به گذشته در وضعیت بهتری قرار دارد و اطمینان داد که برای هموطنان سهولت‌های مخابراتی بیشتری را فراهم خواهد کرد .

معاون سیاسی ریاست الوزرا امارت اسلامی افغانستان محترم مولوی عبدالکبیر از اقدامات و کارکردهای وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی قدردانی نموده و ابراز امیدواری کرد که اداره اترا به ارائه خدمات مخابراتی در مناطق دوردست کشور اولویت دهد و همچنین توصیه کرد که برای حل مشکلات موجود در بخش مخابرات راه حل‌های مناسب و اصولی جستجو نماید .

 

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۵:۵۰
Background image

فعالیت نوزده دستگاه قطع کننده سیگنال‌های مخابراتی در ولایت کندز متوقف گردید

به اساس هدایت وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، مطابق به ماده ۳۷ قانون اداره تنظیم خدمات مخابراتی (اترا) به منظور جلوگیری از اخلال در مکالمه و...

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۶ - ۱۵:۴۹
Background image

برگزاری جلسه هیئت رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

جلسه هیئت رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به ریاست محترم الحاج مولوی نجیب الله حیات حقانی سرپرست این وزارت...

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۶ - ۱۴:۵۵
Background image

معرفی رؤسای جدید ریاست زیربناهای تکنالوژی معلوماتی و ستلایت وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به کارمندان این وزارت

در پرتو پالیسی امارت اسلامی افغانستان به هدف سپردن کار به اهل کار، بنا به پیشنهاد وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و حکم منظوری مقام عالی...

بازگشت به خبر