دیدار سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با مسوولان شرکت MTN

naweed_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۳:۳۵
MTN

محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، با محترم عباد رضا رییس شرکت MTN و محترم هدایت الله زاهد رییس خدمات موسسه‌‌ای این شرکت دیدار کرده و موضوع این جلسه را بحث حضوری در مورد فروش مسوولانه شرکت MTN به شرکت M1 عنوان کرد.

در ابتدا مسوولان شرکت MTN از انتقال مسوولانه اسهام این شرکت به M1 اطمینان داده و خواستار برگزاری همچو جلسه‌ در حضور رییس الوزرای امارت اسلامی تا روزهای آینده گردید.

محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی اولتر از همه در مورد تحولات مثبت در عرصه اقتصادی، اجتماعی، اداری و در مورد بلند رفتن گراف عایدات کشور صحبت نموده و شرایط کنونی کشور را برای سرمایه گذاری مناسب دانست.

سرپرست این وزارت در مورد حل مشکلات اینترنت، فریکونسی و سپکترم نیز وعده همکاری داده و یکبار دیگر بر انتقال مسوولانه شرکت MTN به M1 مطابق اصول و مقررات کشور و معیارهای جهانی تاکید نمود.

قابل یادآوری است که این جلسه به طور حضوری براساس فیصله جلسه قبلی که به تاریخ ۲۲ شعبان ۱۴۴۴ به صورت آنلاین دایر شده بود، برگزار گردید.

 

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۳:۳۵
Background image

دیدار سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با مسوولان شرکت MTN

محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، با محترم عباد رضا رییس شرکت MTN و محترم هدایت الله زاهد رییس خدمات موسسه‌یی این شرکت دیدار...

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۳
Background image

جلسه میان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و شرکت MTN به صورت آنلاین دایر گردید

در این جلسه؛ محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، محترم پوهنیار احمد مسعود لطیف‌رای معین تخنیکی و مسلکی وزارت، محترم عطامحمد یاری معاون تخنیکی. . .

شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰:۵۰
Background image

معرفی مشاور تخنیکی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به کارمندان

محترم پوهاند سید حسن عدلیار که جدیداً به عنوان مشاور تخنیکی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی تقرر حاصل نموده، از سوی محترم احمد مسعود لطیف‌رای معین تخنیکی و مسلکی به کارمندان این وزارت. . .

بازگشت به خبر