دیدار سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با مسوولان شرکت MTN

naweed_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۳:۳۵
MTN

محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، با محترم عباد رضا رییس شرکت MTN و محترم هدایت الله زاهد رییس خدمات موسسه‌‌ای این شرکت دیدار کرده و موضوع این جلسه را بحث حضوری در مورد فروش مسوولانه شرکت MTN به شرکت M1 عنوان کرد.

در ابتدا مسوولان شرکت MTN از انتقال مسوولانه اسهام این شرکت به M1 اطمینان داده و خواستار برگزاری همچو جلسه‌ در حضور رییس الوزرای امارت اسلامی تا روزهای آینده گردید.

محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی اولتر از همه در مورد تحولات مثبت در عرصه اقتصادی، اجتماعی، اداری و در مورد بلند رفتن گراف عایدات کشور صحبت نموده و شرایط کنونی کشور را برای سرمایه گذاری مناسب دانست.

سرپرست این وزارت در مورد حل مشکلات اینترنت، فریکونسی و سپکترم نیز وعده همکاری داده و یکبار دیگر بر انتقال مسوولانه شرکت MTN به M1 مطابق اصول و مقررات کشور و معیارهای جهانی تاکید نمود.

قابل یادآوری است که این جلسه به طور حضوری براساس فیصله جلسه قبلی که به تاریخ ۲۲ شعبان ۱۴۴۴ به صورت آنلاین دایر شده بود، برگزار گردید.

 

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۰ - ۱۰:۳۵
Background image

دیدار وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با اعضای شورا علماء، متنفذین و بزرگان قومی ولایت کنر

محترم الحاج مولوی نجیب الله حیات حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم شیخ صاحب عبدالقهار رئیس شورای علماء ولایت کنر، اعضای این شورا...

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۶ - ۱۷:۳۹
Background image

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی برای ۳ شرکت خدمات پُستی جواز فعالیت صادر کرد

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی پس از تحلیل بازار پُستی کشور برای سه شرکت خدمات پُستی به منظور ایجاد تسهیلات در خدمات رسانی جواز فعالیت خدمات صادر...

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۱۴ - ۱۵:۳۳
Background image

دیدار وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با سرمایه‌گذاران ایرانی

محترم الحاج مولوی نجیب الله حیات حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به هدف جلب سرمایه‌گذاری در بخش خدمات مخابراتی و...

بازگشت به خبر