برگزاری جلسه هیئت رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

naweed_admin
یکشنبه ۱۴۰۳/۲/۲ - ۱۶:۵
جلسه رهبری وزارت مخابرات

جلسه هیئت رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به ریاست محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی سرپرست این وزارت برگزار شد و موضوعات مطابق اجنداء مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه ابتدا گزارشات ریاست‌های مختلف استماع گردیده و کارکردهای آنها مورد ارزیابی قرار گرفت.

همچنین تأکید شد که تمامی ریاست‌ها باید به اجرای امور یومیه خویش سرعت بخشیده و طبق پلان، کار خود را در هماهنگی گسترده با هم انجام دهند.

روسای وزارت مخابرات

به همین ترتیب در این جلسه گزارش مربوط به ارزیابی فعالیت‌های شرکت‌های خدمات پُستی و تحلیل مارکیت پُستی کشور که توسط رئیس اداره تنظیم خدمات پُستی (اپرا) و کمیته مربوطه ارائه گردید شنیده شده و مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین به این کمیته وظیفه محول گردیده بود که به متقاضیان جدید، جواز خدمات پُستی که شرایط را مطابق با بازار برآورده کرده اند، تسهیلات صدور جواز فراهم کنند.

مسعود صمیم رئیس اپرا

بر اساس این گزارش، تاکنون در مجموع ۱۱ شرکت پُستی در کشور مشغول به فعالیت هستند که ۷ شرکت جواز خود را تمدید کرده و ۴ شرکت دیگر نیز در مرحله تمدید جواز هستند. بنابر معلومات اداره تنظیم خدمات پُستی و تقاضای مارکیت پُست در کشور، برای برخی شرکت‌های پُستی جدید که شرایط ریاست اپرا وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی را برآورده کرده‌اند، جواز خدمات پُستی توزیع خواهد شد.

 

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۵:۵۰
Background image

فعالیت نوزده دستگاه قطع کننده سیگنال‌های مخابراتی در ولایت کندز متوقف گردید

به اساس هدایت وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، مطابق به ماده ۳۷ قانون اداره تنظیم خدمات مخابراتی (اترا) به منظور جلوگیری از اخلال در مکالمه و...

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۶ - ۱۵:۴۹
Background image

برگزاری جلسه هیئت رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

جلسه هیئت رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به ریاست محترم الحاج مولوی نجیب الله حیات حقانی سرپرست این وزارت...

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۶ - ۱۴:۵۵
Background image

معرفی رؤسای جدید ریاست زیربناهای تکنالوژی معلوماتی و ستلایت وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به کارمندان این وزارت

در پرتو پالیسی امارت اسلامی افغانستان به هدف سپردن کار به اهل کار، بنا به پیشنهاد وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و حکم منظوری مقام عالی...

بازگشت به خبر