امضای تفاهمنامه همکاری میان افغان پُست و نوی کابل بانک

Author image
Alireza Khaliqyar
یکشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۳:۱
امضای تفاهمنامه همکاری میان افغان پُست و نوی کابل بانک

امروز تفاهمنامه همکاری بین مسوولین افغان پُست و نوی کابل بانک به امضا رسی که طبق این تفاهمنامه نوی کابل بانک بعد از این به تمام ولایات کشور پارسلات، مراسلات و خصوصا چک بوک های بانکی نوی کابل بانک را که جدیداَ به ستندردهای جهانی ساخته شده و از امنیت بالا برخوردار است، به مشتریان این بانک از طریق افغان پست انتقال می گردد.

احمد وحید ویس رییس افغان پُست در مجلس امضای این تفاهمنامه گفت که کوشش میکند همچو تفاهمنامه ها را با دیګر بانک های خصوصی کشور نیز امضا نموده که از یک سو زمینه رشد خدمات پُستی مساعد می گردد و از طرف دیگر مراسلات بانک ها با شکل مصؤون انتقال میګردد.

تازه ترین خبر

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۳
Background image

افتتاح سیستم انلاین اخذ پاسپورت

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، سیستم انلاین اخذ پاسپورت را که توسط متخصصین افغان ایجاد گردیده با حضور محترم مسعود اندرابی سرپرست وزارت داخله، منسوبین ریاست پاسپورت. . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۱
Background image

امروز گزارش سالانه دستاورد ها و فعالیت های وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی را به حضور جلالتمآب محمد اشرف غنی رئیس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان تقدیم نمودیم.

جلالتمآب رئیس جمهور ضمن ابراز خرسندی از فعالیت ها و دستاورد های ما، ابراز داشتند که وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی گام های مهم را در راستای افزایش عواید، تسهیل خدمات عامه، ترویج. . .

یکشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۳:۱
Background image

امضای تفاهمنامه همکاری میان افغان پُست و نوی کابل بانک

امروز تفاهمنامه همکاری بین مسوولین افغان پُست و نوی کابل بانک به امضا رسی که طبق این تفاهمنامه نوی کابل بانک بعد از این به تمام ولایات کشور پارسلات، مراسلات و خصوصا چک بوک های بانکی نوی. . .

بازگشت به خبر