امضای تفاهمنامه همکاری میان افغان پُست و نوی کابل بانک

Author image
Alireza Khaliqyar
یکشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۳:۱
امضای تفاهمنامه همکاری میان افغان پُست و نوی کابل بانک

امروز تفاهمنامه همکاری بین مسوولین افغان پُست و نوی کابل بانک به امضا رسی که طبق این تفاهمنامه نوی کابل بانک بعد از این به تمام ولایات کشور پارسلات، مراسلات و خصوصا چک بوک های بانکی نوی کابل بانک را که جدیداَ به ستندردهای جهانی ساخته شده و از امنیت بالا برخوردار است، به مشتریان این بانک از طریق افغان پست انتقال می گردد.

احمد وحید ویس رییس افغان پُست در مجلس امضای این تفاهمنامه گفت که کوشش میکند همچو تفاهمنامه ها را با دیګر بانک های خصوصی کشور نیز امضا نموده که از یک سو زمینه رشد خدمات پُستی مساعد می گردد و از طرف دیگر مراسلات بانک ها با شکل مصؤون انتقال میګردد.

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۴:۲۴
Background image

وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم مولوی عبدالحکیم منیب سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف دیدار نمودند.

امروز محترم شهزاد آریوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم مولوی عبدالحکیم منیب سرپرست وزارت ارشاد، حج و اوقاف دیدار نموده و در مورد الکترونیکی سازی امور وزارت، مسایل اداری،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۵:۳۸
Background image

محترم شهزاد آریوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با محترم لیو جین سونگ سفیر و نماینده فوق العاده کشور چین مقیم کابل ملاقات نمود

محترم شهزاد آریوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کاری خویش با محترم لیو جین سونگ سفیر و نماینده فوق العاده کشور دوست چین مقیم کابل ملاقات نمود که جانب مقابل ضمن عرض. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۵:۲۴
Background image

محترم شهزاد آريوبی امروز با مسئولان ارشد ام تی ان- افغانستان ملاقات نمودند.

محترم شهزاد آريوبی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز در دفتر کاری خویش با مسئولان ارشد ام تی ان- افغانستان ملاقات نموده و در مورد گسترش خدمات مخابراتی، توجه جدی به کیفیت خدمات و. . .

بازگشت به خبر