کاهش 30 درصدی قیمت انترنت شبکه های سلام و افغان تلیکام!

Author image
enayat_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲
m


امروز سه شنبه 29 دلو، محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت " مخابرات و تکنالوژی معلوماتی" رسماً قیمت های عمده و پرچون انترنت شبکه های " سلام و افغان تلیکام " را اعلام کرد.
آقای هاشمی میگوید: "امروزه نیاز مبرم مردم افغانستان به انترنت میباشد. ما در تلاش این هستیم تا زمینه های خوبی را به مردم فراهم نماییم".
طبق وعده، وزارت " مخابرات و تکنالوژی معلوماتی" قیمت فروش عمده انترنت افغان تلیکام را 30 فیصد و قیمت انترنت برای مشترکین از طرف شرکت مخابراتی سلام را 20 فیصد باز هم کاهش آوردند و از شرکت های مخابراتی خصوصی هم آرزومندیم تا خدمات انترنت را به شهروندان ارزان و اعلام نمایند.

m

 

تازه ترین خبر

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰
Background image

وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی از روز جهانی زن بزرگداشت نمود!


ملالی یوسفزی رییس جندر این وزارت در محفل که به مناسبت هشت مارچ در این وزارت برگزار شده بود ضمن تبریکی هشت مارچ تاکید بالای برابری های مرد و زن گفت: هشت مارچ در اصل روز همبستگی زنان. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۷ - ۱۵:۲۷
Background image

وزارت مخابرات وتکنالوژی معلوماتی ۴۳ درصد بیشتر از هدف تعیین شده عاید جمع آوری نموده است:

 

 ترتیب نقشه راه مسیر تکامل سکتور مخابرات، تعریف دیدگاه واضح برای سکتور، ترتیب طرح لایحه وظایف ومسوولیت های وزارت، ترتیب ۱۲ پالیسی ۱۲رهنمود  و۱۱ استندرد و ایجاد هماهنگی میان ادارات. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۱:۴۹
Background image

وعده همکاری سفارت چین با وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی!


آقای وانگ یو (Wang Yu) سفیر کشور چین با محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی  روی موضوعات دهلیز واخان، بندویت، فایبر نوری، تجارت الکترونیکی (e-Trade)،. . .

بازگشت به خبر