سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت افغان بیسیم دیدار کرد

ashiq_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۱۵:۴۱
د مخابراتو او معلوماتي ټکنالوجۍ سرپرست وزیرد افغان بیسیم شرکت له عمومي رییس احسان الله بیات سره ولیدل

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز، چهارشنبه، 6 سنبله، با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت مخابراتی افغان بیسیم دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، آقای هاشمی ضمن اعلام حمایت وزارت از نهادها و شرکت های خصوصی، تاکید کرد که تلاش می کند تا موانع فراروی سرمایه گذاری بخش خصوصی را از میان بردارد.
به گفته او، خدمات بهتر، کیفیت خوب و قیمت مناسب، از خواسته های اساسی مردم است و در این راستا باید حکومت و شرکت های خصوصی، تلاش کنند.
سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، از شرکت افغان بیسیم بعنوان یکی از شرکت های خصوصی پیشگام در عرصه مخابراتی است و مردم افغانستان خدمات این شرکت را فراموش نمی کنند.
به گفته هاشمی، اصلاحات همه جانبه در بخش های مختلف وزارات مخابرات و تکنالوژی معلوماتی در راستای بهبود کیفیت خدمات تکنالوژیک، روی دست گرفته شده است.
او، تامین امنیت شبکه های مخابراتی در ولایات را نیز یکی از اولویت های نهادهای امنیتی و وزارت مخابرات دانست و گفت که در این قسمت، جلسات متعددی صورت گرفته و آمادگی های لازم اتخاذ شده است.
احسان الله بیات، رییس عمومی شبکه مخابراتی افغان بیسیم نیز در این ملاقات، از برنامه های تازه در این شرکت در راستای بهبود ارایه خدمات مخابراتی، یاد کرد و گفت که به زودی بسته های تازه خدمات این شرکت معرفی می گردند.
او گفت که مشکلات امنیتی، گمرکات، مسایل مالیاتی و مشکلات دیگری فراراه سکتور خصوصی است که باید برداشته شوند.
شرکت مخابراتی افغان بیسیم از اولین شرکت های مخابراتی است که در افغانستان در عرصه ارایه خدمات ایجاد گردیده است.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۱:۴۹
Background image

وعده همکاری سفارت چین با وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی!


آقای وانگ یو (Wang Yu) سفیر کشور چین با محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی  روی موضوعات دهلیز واخان، بندویت، فایبر نوری، تجارت الکترونیکی (e-Trade)،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲
Background image

کاهش 30 درصدی قیمت انترنت شبکه های سلام و افغان تلیکام!


امروز سه شنبه 29 دلو، محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت " مخابرات و تکنالوژی معلوماتی" رسماً قیمت های عمده و پرچون انترنت شبکه های " سلام و افغان تلیکام " را اعلام کرد.
آقای. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۵
Background image

هیئت بررسی کمیسیون دسترسی به اطلاعات از وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی بازدید کرد

به تاریخ ۲۳ / ۱۱ / ۱۳۹۸ هیئت کمیسیون دسترسی به اطلاعات جهت نظارت از روند تحقق قانون دسترسی به اطلاعات وشفافیت در گزارش دهی از مرجع اطلاع رسانی وزارت مخابرات و نکنالوژی معلوماتی دیدن. . .

بازگشت به خبر