سرپرست و نامزد وزیر مخابرات: سریع سازی خدمات پُستی اولویت کاری ماست

ashiq_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۱۴:۰
سرپرست و نامزد وزیر مخابرات: سریع سازی خدمات پُستی اولویت کاری ماست

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی کشور در مراسم امضای تفاهمنامه میان ریاست افغان پُست و شرکت یورو پارسل می گوید: «طرح ما برای افغان پُست این است که مصونیت بهتر، با کیفیت بالا، کمترین قیمت و اندکترین زمان خدمات را فراهم کنند. در کنار آن دیجتل سازی و گسترش فعالیت های پُست در سطح کشور از اولویت های کاری ماست
سرپرست و نامزد وزیر مخابرات همچنان افزود: «آرزومند هستیم که شرکت افغان پُست به یکی از شرکت های سریعتر، مطمین تر و کاراترین نهاد پُست رسانی در سطح منطقه مبدل شود. آرزومندیم که خدمات افغان پُست بتواند در آینده نزدیک بهترین خدمات را به شهروندان کشور عرضه کنند.
در همین حال احمد وحید ویس، رییس افغان پُست می گوید که با امضای این تفاهمنامه از این پس تمامی مراسلات در سراسر کشور از 20 روز به 3 روز کاهش می یابد، همچنان افرادی که از خدمات پُستی استفاده میکنند، میتوانند به گونه ی آنلاین نیز روند ارسال پُست را ارزیابی کنند.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۱:۴۹
Background image

وعده همکاری سفارت چین با وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی!


آقای وانگ یو (Wang Yu) سفیر کشور چین با محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی  روی موضوعات دهلیز واخان، بندویت، فایبر نوری، تجارت الکترونیکی (e-Trade)،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲
Background image

کاهش 30 درصدی قیمت انترنت شبکه های سلام و افغان تلیکام!


امروز سه شنبه 29 دلو، محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت " مخابرات و تکنالوژی معلوماتی" رسماً قیمت های عمده و پرچون انترنت شبکه های " سلام و افغان تلیکام " را اعلام کرد.
آقای. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۵
Background image

هیئت بررسی کمیسیون دسترسی به اطلاعات از وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی بازدید کرد

به تاریخ ۲۳ / ۱۱ / ۱۳۹۸ هیئت کمیسیون دسترسی به اطلاعات جهت نظارت از روند تحقق قانون دسترسی به اطلاعات وشفافیت در گزارش دهی از مرجع اطلاع رسانی وزارت مخابرات و نکنالوژی معلوماتی دیدن. . .

بازگشت به خبر