جلسه کمیسیون تعقیب روند دیجیتال سازی ادارات دولتی برگزار شد

naweed_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۰ - ۹:۴۲
جلسه دیجیتال سازی ادارات دولتی

این نشست عصر دیروز (چهارشنبه، ۱۹ جوزا) با حضور معصومه خاوری وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، عطاالله نصیب رئیس واحد تسهیل سرمایه گذاری اداره امور ریاست جمهوری، رئیسان اداره مرکزی احصائیه، اداره اترا، رادیو تلویزیون ملی، اداره هوانوردی ملکی و سفیر افغانستان در امارات متحده عربی بخاطر تعقیب فرمان جلالتمآب رییس جمهور در مورد اخذ همکاری و شریک سازی تجربیات و استندردهای بین المللی در این بخش برگزار شد.

نخست عطاالله نصیب رییس واحد تسهیل سرمایه گذاری اداره امور در مورد فرمان و دیدگاه جلالتمآب رییس جمهور کشور در قسمت دیجیتال سازی ادارات دولتی و استفاده از تجارب بین المللی در این بخش صحبت نمود.

عطاالله نصیب

معصومه خاروی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی نیز در مورد هدایت جلالتمآب رییس جمهور و نقاط قوت و ضعف سیستم های موجود کشور صحبت و دیدگاه خود را مطرح و روی همکاری مشترک و هماهنگی بیشتر در این مورد تأکید کرد.

در اخیر جلسه فیصله گردید که اعضای کمیسیون با نهادهایی که دارای تجربه مؤفق در این بخش هستند، روند همکاری را سرعت بخشند و برای ایجاد مرکز ملی ثبت اطلاعات شرایط لازم را فراهم نمایند و همچنان وضعیت فعلی سیستم های موجود کشور تعریف و با جلالتمآب رییس جمهور شریک گردد.

عطاالله نصیب رییس واحد تسهیل سرمایه گذاری اداره امور

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۳۱ - ۱۱:۲
Background image

جلسه هماهنگی بین ریاست مخابرات و تکنالوژی معلوماتی بادغیس و مسوولان شرکت‌های مخابراتی دایر گردید

این جلسه با حضور محمد صادق صمیم رییس مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ولایت بادغیس، نمایندگان شرکت‌های مخابراتی...

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۱۸:۲
Background image

امضای تفاهمنامه بین شرکت مخابراتی افغان بیسیم و شرکت‌های ISPs و زیربنای نیکسا

در پی وصل ۲۴ شرکت انترنتی با مرکز تبادله انترنت ملی افغانستان – نیکسا، شش شرکت دیگر نیز جدیدا با امضای ‏تفاهنمامه ‏دو جانبه با وزارت مخابرات و...

پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۷ - ۱۷:۲۷
Background image

جلسه هیئت رهبری وزارت برگزار شد و روی موضوعات مختلف بحث و تصامیم لازم اتخاذ گردید

جلسه هیئت رهبری این وزارت به ریاست معصومه خاوری وزیر مخابرات و تکنالوژی ‏معلوماتی و با حضور احمد مسعود لطیف‌رای معین پالیسی و پروگرام، رییسان و...

بازگشت به خبر