بازدید محترم فهیم هاشمی؛ سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی از پسته‌خانه مرکزی کابل

Author image
Alireza Khaliqyar
دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۱۶:۴۲
د مخابراتو او معلوماتي ټکنالوجۍ سرپرست وزیر د کابل ښار مرکزي پُست دفتر څخه لیدنه وکړه

محمدفهیم هاشمی؛ سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز (دوشنبه، ۳۱ سرطان) از پسته‌خانه مرکزی پایتخت بازدید به عمل آورد.

سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژي معلوماتی در جریان این دیدار با آسیب‌دیدگان حمله تروریستی اخیر بر این وزارت نیز صحبت کرده و ضمن گوش‌دادن به مشکلات و نیازهای کارمندان این اداره، به احمد وحید؛ رییس اداره افغان‌پست هدایت داد تا در اسرع وقت به مسایل و نیازهای امنیتی و صحی کارمندان رسیدگی نماید.

آقای هاشمی همچنین به کارمندان اداره پست وعده سپرد که به‌زودی دروازه ورودی این اداره، زرهی خواهد شد و در مورد اضافه‌کاری کارمندان نیز تصریح کرد که این امتیاز به کسانی تعلق خواهد گرفت که بیشترین زحمت را متقبل می‌شوند.

سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژي معلوماتی در جریان این بازدید، به ‌منظور حفظ صحت و سلامتی پرسونل به کارمندان پسته‌خانه مرکزی کابل، دستکش و ماسک توزیع کرد

در این رویداد، شماری از کارمندان اداره پسته‌خانه مرکزی، مشکلات و نیازهای ‌شان در حوزه معاشات و امکانات موجود را با شخص وزیر در میان گذاشتند و محمدفهیم هاشمی؛ سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژي معلوماتی نیز جهت رسیدگی به این موارد، هدایات لازم را به مقام‌های مربوطه صادر کرد.

در پایان این دیدار، آقای هاشمی برای ارواح شهدای حمله تروریستی اخیر به این اداره اتحاف دعا نموده و برای بازماندگان صبر و سلامتی استدعا کرد.

لازم به ذکر است که سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، همه‌روزه از ادارات مختلف این وزارت و ادارت زیرمجموعه آن بازدید و به‌هدف شنیدن و حل مشکلات کارمندان و مشترکین با آنان مستقیما گفتگو می‌کند.

تازه ترین خبر

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۱:۴۹
Background image

وعده همکاری سفارت چین با وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی!


آقای وانگ یو (Wang Yu) سفیر کشور چین با محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی  روی موضوعات دهلیز واخان، بندویت، فایبر نوری، تجارت الکترونیکی (e-Trade)،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲
Background image

کاهش 30 درصدی قیمت انترنت شبکه های سلام و افغان تلیکام!


امروز سه شنبه 29 دلو، محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر وزارت " مخابرات و تکنالوژی معلوماتی" رسماً قیمت های عمده و پرچون انترنت شبکه های " سلام و افغان تلیکام " را اعلام کرد.
آقای. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۵
Background image

هیئت بررسی کمیسیون دسترسی به اطلاعات از وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی بازدید کرد

به تاریخ ۲۳ / ۱۱ / ۱۳۹۸ هیئت کمیسیون دسترسی به اطلاعات جهت نظارت از روند تحقق قانون دسترسی به اطلاعات وشفافیت در گزارش دهی از مرجع اطلاع رسانی وزارت مخابرات و نکنالوژی معلوماتی دیدن. . .

بازگشت به خبر