بازدید محترم فهیم هاشمی؛ سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی از پسته‌خانه مرکزی کابل

Author image
Alireza Khaliqyar
دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۱۶:۴۲
د مخابراتو او معلوماتي ټکنالوجۍ سرپرست وزیر د کابل ښار مرکزي پُست دفتر څخه لیدنه وکړه

محمدفهیم هاشمی؛ سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز (دوشنبه، ۳۱ سرطان) از پسته‌خانه مرکزی پایتخت بازدید به عمل آورد.

سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژي معلوماتی در جریان این دیدار با آسیب‌دیدگان حمله تروریستی اخیر بر این وزارت نیز صحبت کرده و ضمن گوش‌دادن به مشکلات و نیازهای کارمندان این اداره، به احمد وحید؛ رییس اداره افغان‌پست هدایت داد تا در اسرع وقت به مسایل و نیازهای امنیتی و صحی کارمندان رسیدگی نماید.

آقای هاشمی همچنین به کارمندان اداره پست وعده سپرد که به‌زودی دروازه ورودی این اداره، زرهی خواهد شد و در مورد اضافه‌کاری کارمندان نیز تصریح کرد که این امتیاز به کسانی تعلق خواهد گرفت که بیشترین زحمت را متقبل می‌شوند.

سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژي معلوماتی در جریان این بازدید، به ‌منظور حفظ صحت و سلامتی پرسونل به کارمندان پسته‌خانه مرکزی کابل، دستکش و ماسک توزیع کرد

در این رویداد، شماری از کارمندان اداره پسته‌خانه مرکزی، مشکلات و نیازهای ‌شان در حوزه معاشات و امکانات موجود را با شخص وزیر در میان گذاشتند و محمدفهیم هاشمی؛ سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژي معلوماتی نیز جهت رسیدگی به این موارد، هدایات لازم را به مقام‌های مربوطه صادر کرد.

در پایان این دیدار، آقای هاشمی برای ارواح شهدای حمله تروریستی اخیر به این اداره اتحاف دعا نموده و برای بازماندگان صبر و سلامتی استدعا کرد.

لازم به ذکر است که سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، همه‌روزه از ادارات مختلف این وزارت و ادارت زیرمجموعه آن بازدید و به‌هدف شنیدن و حل مشکلات کارمندان و مشترکین با آنان مستقیما گفتگو می‌کند.

تازه ترین خبر

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۸:۵۹
Background image

تفاهم وزارت‌ های مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و ترانسپورت برای الکترونیکی سازی خدمات ترانسپورتی

امروز، سه شنبه،26 سنبله، "تفاهمنامه‌ ساده سازی پروسه‌های مرتبط و مدرن سازی سیستم ترافیک افغانستان" میان محمد فهیم هاشمی سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و یما یاری وزیر. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۱:۴۶
Background image

روند توزیع جواز رانندگی هوشمند آغاز شد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، امروز شنبه، 9 سنبله روند آزمایشی توزیع جواز سیر و رانندگی الکترونیکی را افتتاح کرد.
در مراسم افتتاحیه این روند، علاوه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۱۵:۴۱
Background image

سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت افغان بیسیم دیدار کرد

محمد فهیم هاشمی، سرپرست و نامزد وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی امروز، چهارشنبه، 6 سنبله، با احسان الله بیات رییس عمومی شرکت مخابراتی افغان بیسیم دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، آقای. . .

بازگشت به خبر